Otroci (M) -22
1. VASJA KAVČIČ, TEMPO |
2. FILIP PETRIK, SK TKD LACEK |
3. JÁCHYM KREJČÍ, SK TKD LACEK |
|
|
|
|
Otroci (M) -24
1. MAKS KOSTANJŠEK, TEMPO |
2. ALEKSEJ JUGOVIĆ, TKD club ORIENT |
|
|
|
|
|
Otroci (M) -27
1. JAŠ TEKALEC MINDŽEK, Šmartno-Litija |
2. NACE LIKAR, TEMPO |
3. ZBYNEK STEPAN, SK TKD LACEK |
|
|
|
|
Otroci (M) -30
1. LIAM TURKOVIĆ, DRAGON |
2. ANDY ZHANG, TKD Red Power |
|
|
|
|
|
Otroci (M) -33
1. MATYAS KORONTHALY, SK TKD LACEK |
2. JAKOB MLAKAR, TKD Red Power |
|
|
|
| | | |
Otroci (Ž) -24
1. LEONIE SEIDEL, TKD RedPower |
2. ANABELA JUGOVIĆ, TKD club ORIENT |
3. MAYA ŠLOSER, TKD Red Power |
3. ERNA BOTONJIČ, TEMPO |
|
|
|
Otroci (Ž) -27
1. VERONIKA KVASNA, SK TKD LACEK |
2. AIŠA SAJE, Šmartno-Litija |
|
|
|
|
|
Otroci (Ž) -30
1. TIA BIRTIČ, TKD PANTAR |
2. KIARA BALJAK, TKD club ORIENT |
|
|
|
|
|
Otroci (Ž) -36
1. ASHLEY ROSE, TKD club ORIENT |
2. LEA BIRTIČ, TKD PANTAR |
3. JENIFER STELZER, TKD RedPower |
|
|
|
|
Otroci (Ž) +36
1. SUMEA CAJIC, TKD RedPower |
2. KRISTYNA SLAVIKOVA, SK TKD LACEK |
|
|
|
| | | |
Mlajši kadeti -27
1. ŽAN VERŠNIK, TKD PANTAR |
2. MATIC BIRTIČ, TKD PANTAR |
|
|
|
|
|
Mlajši kadeti -30
1. MARKO IGNJIĆ, TKD PANTAR |
2. BOR POGLAJEN, TKD PANTAR |
|
|
|
|
|
Mlajši kadeti -33
1. MAKS LJUBI, TKD PANTAR |
2. LUKA LAMPREHT, TKD Red Power |
3. MATYAS KORONTHALY, SK TKD LACEK |
3. TOMAS RAJCAN, SK TKD LACEK |
|
|
|
Mlajši kadeti -36
1. ACO NIKOLIĆ, Šmartno-Litija |
2. USMAN DINMUKHAMETULY, DRAGON |
3. AJLAN MAŠIĆ, TKD club ORIENT |
3. NIKOLA VASIĆ, TKD PANTAR |
|
|
|
Mlajši kadeti -39
1. UROŠ ZARIĆ, TKD club ORIENT |
2. MATIAS KOPRIVNIK, TKD Red Power |
3. SIMON NOGRAŠEK, DRAGON |
3. ROK KOVAČIČ, TKD PANTAR |
|
|
|
Mlajši kadeti -43
1. NAJ FEUŽER, TKD Red Power |
2. JAKOB MAGERL, TKD Red Power |
3. LUKA KOROŠEC, Šmartno-Litija |
|
|
|
|
Mlajši kadeti +51
1. TARIK MUŠANOVIČ, Zagorje-SLO |
2. ŽIGA LAMPREHT, TKD Red Power |
3. EDIS SAMARDŽIĆ, TKD Red Power |
|
|
| | | |
Mlajše kadetinje -24
1. NIKOLA FALTUSOVA, SK TKD LACEK |
2. DAIANA ASANKULOVA, TKD club ORIENT |
3. RAIANA ASANKULOVA, TKD club ORIENT |
|
|
|
|
Mlajše kadetinje -30
1. STEPANKA PECHOVA, SK TKD LACEK |
2. ZALA GARANTINI, Šmartno-Litija |
|
|
|
|
|
Mlajše kadetinje -33
1. VITA ŠKOFIC, DRAGON |
2. MINEA KRANJEC, TKD PANTAR |
3. MICHAELA HAUSEROVA, SK TKD LACEK |
|
|
|
|
Mlajše kadetinje -39
1. NIKA BABIĆ, Šmartno-Litija |
2. ELA KAVČIČ, TEMPO |
3. KRISTYNA SLAVIKOVA, SK TKD LACEK |
|
|
|
|
Mlajše kadetinje -51
1. ANEMARIE KOVAČIČ, TKD Red Power |
2. ELISKA SMRCKOVA, SK TKD LACEK |
|
|
|
| | | |
Kadeti B -37
1. VITO ŽUGIČ PERIČ, Zagorje-SLO |
2. TIAN LAMOVŠEK, TEMPO |
3. BRUNO TEKAVEC, Šmartno-Litija |
3. ŽIGA ŠINKOVEC, Zagorje-SLO |
|
|
|
Kadeti B -57
1. ŽIGA LAMOVŠEK, TEMPO |
2. NIL FEUŽER, TKD Red Power |
|
|
|
|
|
Kadeti B -61
1. IAN MIHA LAMOVŠEK, TEMPO |
2. DANIEL ŠTIH, TEMPO |
|
|
|
|
|
Kadeti B +65
1. NAJ AUGUŠTIN, TKD Red Power |
2. NIK ŠLOSER, TKD Red Power |
3. LUKAS FOLEJTAR, SK TKD LACEK |
|
|
| |
Kadetinje B -41
1. EMA KARALIĆ, Šmartno-Litija |
2. ANIKA JIRÁKOVÁ, SK TKD LACEK |
3. ANA STRMECKI, TKD Red Power |
3. SANDRA ŠABIĆ, DRAGON |
|
|
|
Kadetinje B -51
1. IZABEL VRHOVNIK, TKD Red Power |
2. CRISTINA DAMIŠ, SPARTA |
3. GORANA TOMAŠ, SPARTA |
|
|
|
|
Kadetinje B -55
1. MIA LEPENIK, SPARTA |
2. ANNA APINAROVA, SK TKD LACEK |
|
3. LARA MLAKAR, TKD Red Power |
|
|
|
Kadetinje B -59
1. ZOJA KOŠIR, TEMPO |
2. DRAGANA BRLOBAŠ, Zagorje-SLO |
|
|
|
| |