Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
RED POWER Kids League 2022. - 2. kolo
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Borbe
Kick
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
Otroci (M)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
JAŠ TEKALEC MINDŽEK
Šmartno-Litija
OTR-M-27
2
2
77
0
61
2.
VASJA KAVČIČ
TEMPO
OTR-M-22
2
2
89
0
53
3.
MAKS KOSTANJŠEK
TEMPO
OTR-M-24
1
1
40
0
39
4.
MATYAS KORONTHALY
SK TKD LACEK
OTR-M-33
1
1
39
0
20
5.
LIAM TURKOVIĆ
DRAGON
OTR-M-30
1
1
57
0
2
6.
ANDY ZHANG
TKD Red Power
OTR-M-30
1
0
55
0
-2
7.
JÁCHYM KREJČÍ
SK TKD LACEK
OTR-M-22
1
0
28
0
-13
8.
JAKOB MLAKAR
TKD Red Power
OTR-M-33
1
0
19
0
-20
9.
ZBYNEK STEPAN
SK TKD LACEK
OTR-M-27
1
0
6
0
-21
10.
ALEKSEJ JUGOVIĆ
TKD club ORIENT
OTR-M-24
1
0
1
0
-39
11.
NACE LIKAR
TEMPO
OTR-M-27
1
0
10
0
-40
12.
FILIP PETRIK
SK TKD LACEK
OTR-M-22
1
0
8
0
-40
Otroci (Ž)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LEONIE SEIDEL
TKD RedPower
OTR-Ž-24
3
3
109
0
81
2.
ASHLEY ROSE
TKD club ORIENT
OTR-Ž-36
2
2
65
0
63
3.
VERONIKA KVASNA
SK TKD LACEK
OTR-Ž-27
1
1
26
0
26
4.
TIA BIRTIČ
TKD PANTAR
OTR-Ž-30
1
1
27
0
21
5.
SUMEA CAJIC
TKD RedPower
OTR-Ž+36
1
1
24
0
10
6.
ANABELA JUGOVIĆ
TKD club ORIENT
OTR-Ž-24
3
2
133
0
60
7.
KRISTYNA SLAVIKOVA
SK TKD LACEK
OTR-Ž+36
1
0
14
0
-10
8.
KIARA BALJAK
TKD club ORIENT
OTR-Ž-30
1
0
6
0
-21
9.
MAYA ŠLOSER
TKD Red Power
OTR-Ž-24
1
0
7
0
-22
10.
LEA BIRTIČ
TKD PANTAR
OTR-Ž-36
1
0
1
0
-23
11.
AIŠA SAJE
Šmartno-Litija
OTR-Ž-27
1
0
0
0
-26
12.
STELLA HERMANOVA
SK TKD LACEK
OTR-Ž-24
1
0
3
0
-33
13.
ELEN RAJCANOVA
SK TKD LACEK
OTR-Ž-24
1
0
13
0
-34
14.
JENIFER STELZER
TKD RedPower
OTR-Ž-36
1
0
1
0
-40
15.
ERNA BOTONJIČ
TEMPO
OTR-Ž-24
1
0
16
0
-52
Mlajši kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
UROŠ ZARIĆ
TKD club ORIENT
MKAD-M-39
3
3
140
0
95
2.
ACO NIKOLIĆ
Šmartno-Litija
MKAD-M-36
2
2
93
0
41
3.
MAKS LJUBI
TKD PANTAR
MKAD-M-33
2
2
52
0
40
4.
TARIK MUŠANOVIČ
Zagorje-SLO
MKAD-M+51
2
2
24
0
23
5.
NAJ FEUŽER
TKD Red Power
MKAD-M-43
2
2
48
0
18
6.
ŽAN VERŠNIK
TKD PANTAR
MKAD-M-27
1
1
42
0
35
7.
MARKO IGNJIĆ
TKD PANTAR
MKAD-M-30
1
1
52
0
10
8.
MATIAS KOPRIVNIK
TKD Red Power
MKAD-M-39
3
2
74
0
-10
9.
LUKA LAMPREHT
TKD Red Power
MKAD-M-33
2
1
36
0
8
10.
USMAN DINMUKHAMETULY
DRAGON
MKAD-M-36
2
1
69
0
0
11.
ROK KOVAČIČ
TKD PANTAR
MKAD-M-39
1
0
31
0
-1
12.
ŽIGA LAMPREHT
TKD Red Power
MKAD-M+51
1
0
0
0
-3
13.
JAKOB MAGERL
TKD Red Power
MKAD-M-43
1
0
2
0
-5
14.
STEFAN SREČKAR
TEMPO
MKAD-M-39
1
0
8
0
-7
15.
BOR POGLAJEN
TKD PANTAR
MKAD-M-30
1
0
42
0
-10
16.
LUKA KOROŠEC
Šmartno-Litija
MKAD-M-43
1
0
28
0
-13
17.
NIKOLA VASIĆ
TKD PANTAR
MKAD-M-36
1
0
35
0
-20
18.
TOMAS RAJCAN
SK TKD LACEK
MKAD-M-33
1
0
6
0
-20
19.
EDIS SAMARDŽIĆ
TKD Red Power
MKAD-M+51
1
0
1
0
-20
20.
AJLAN MAŠIĆ
TKD club ORIENT
MKAD-M-36
1
0
38
0
-21
21.
MATYAS KORONTHALY
SK TKD LACEK
MKAD-M-33
1
0
2
0
-28
22.
IZAK OZIMIĆ
TKD Red Power
MKAD-M-39
1
0
7
0
-29
23.
MATIC BIRTIČ
TKD PANTAR
MKAD-M-27
1
0
7
0
-35
24.
SIMON NOGRAŠEK
DRAGON
MKAD-M-39
1
0
11
0
-48
Mlajše kadetinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
NIKOLA FALTUSOVA
SK TKD LACEK
MKAD-Ž-24
2
2
41
0
34
2.
VITA ŠKOFIC
DRAGON
MKAD-Ž-33
2
2
40
0
24
3.
STEPANKA PECHOVA
SK TKD LACEK
MKAD-Ž-30
1
1
24
0
21
4.
NIKA BABIĆ
Šmartno-Litija
MKAD-Ž-39
1
1
8
0
4
5.
ANEMARIE KOVAČIČ
TKD Red Power
MKAD-Ž-51
1
1
8
0
2
6.
ELA KAVČIČ
TEMPO
MKAD-Ž-39
2
1
24
0
15
7.
ELISKA SMRCKOVA
SK TKD LACEK
MKAD-Ž-51
1
0
6
0
-2
8.
MINEA KRANJEC
TKD PANTAR
MKAD-Ž-33
1
0
10
0
-4
9.
RAIANA ASANKULOVA
TKD club ORIENT
MKAD-Ž-24
1
0
4
0
-14
10.
KRISTYNA SLAVIKOVA
SK TKD LACEK
MKAD-Ž-39
1
0
1
0
-19
11.
MICHAELA HAUSEROVA
SK TKD LACEK
MKAD-Ž-33
1
0
6
0
-20
12.
DAIANA ASANKULOVA
TKD club ORIENT
MKAD-Ž-24
1
0
3
0
-20
13.
ZALA GARANTINI
Šmartno-Litija
MKAD-Ž-30
1
0
3
0
-21
Kadeti B
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
VITO ŽUGIČ PERIČ
Zagorje-SLO
KAD-A-M-37
2
2
36
0
31
2.
NAJ AUGUŠTIN
TKD Red Power
KAD-A-M+65
2
2
24
0
17
3.
IAN MIHA LAMOVŠEK
TEMPO
KAD-A-M-61
1
1
0
0
0
4.
ŽIGA LAMOVŠEK
TEMPO
KAD-A-M-57
1
1
0
0
0
5.
TIAN LAMOVŠEK
TEMPO
KAD-A-M-37
3
2
23
0
-7
6.
DANIEL ŠTIH
TEMPO
KAD-A-M-61
1
0
0
0
0
7.
NIL FEUŽER
TKD Red Power
KAD-A-M-57
1
0
0
0
0
8.
URBAN KALIŠEK
TKD club ORIENT
KAD-A-M-37
1
0
4
0
-1
9.
LUKAS FOLEJTAR
SK TKD LACEK
KAD-A-M+65
1
0
7
0
-5
10.
BRUNO TEKAVEC
Šmartno-Litija
KAD-A-M-37
1
0
1
0
-11
11.
ŽIGA ŠINKOVEC
Zagorje-SLO
KAD-A-M-37
1
0
2
0
-12
12.
NIK ŠLOSER
TKD Red Power
KAD-A-M+65
1
0
0
0
-12
Kadetinje B
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
EMA KARALIĆ
Šmartno-Litija
KAD-A-Ž-41
3
3
46
0
34
2.
IZABEL VRHOVNIK
TKD Red Power
KAD-A-Ž-51
2
2
38
0
22
3.
MIA LEPENIK
SPARTA
KAD-A-Ž-55
1
1
25
0
11
4.
ZOJA KOŠIR
TEMPO
KAD-A-Ž-59
1
1
29
0
3
5.
ANIKA JIRÁKOVÁ
SK TKD LACEK
KAD-A-Ž-41
3
2
56
0
26
6.
ANNA APINAROVA
SK TKD LACEK
KAD-A-Ž-55
2
1
52
0
24
7.
SANDRA ŠABIĆ
DRAGON
KAD-A-Ž-41
2
1
17
0
-14
8.
DRAGANA BRLOBAŠ
Zagorje-SLO
KAD-A-Ž-59
1
0
26
0
-3
9.
EMILIJA KUZMANOVIĆ
Šmartno-Litija
KAD-A-Ž-41
1
0
12
0
-4
10.
CRISTINA DAMIŠ
SPARTA
KAD-A-Ž-51
1
0
8
0
-7
11.
ANA STRMECKI
TKD Red Power
KAD-A-Ž-41
1
0
2
0
-9
12.
KAROLINA BORTLIKOVA
SK TKD LACEK
KAD-A-Ž-41
1
0
8
0
-14
13.
GORANA TOMAŠ
SPARTA
KAD-A-Ž-51
1
0
8
0
-15
14.
MILICA ĆORIĆ
TKD Red Power
KAD-A-Ž-41
1
0
16
0
-19
15.
LARA MLAKAR
TKD Red Power
KAD-A-Ž-55
1
0
3
0
-35