Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
14th CROATIA ITF OPEN-CHRISTMAS CUP 2019
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
SPARRING - Younger youth (male)
SPARRING - Younger youth (female)
SPARRING - Older youth (male)
SPARRING - Older youth (female)
SPARRING - Juniors (male)
SPARRING - Juniors (female)
SPARRING - Seniors (male)
PATTERNS - Younger youth (male)
PATTERNS - Younger youth (female)
PATTERNS - Older youth (male)
PATTERNS - Older youth (female)
PATTERNS - Juniors (female)
TEŽINE / UZRASTI
SPARRING - Older youth (male) -45
SPARRING - Older youth (male) -50
SPARRING - Older youth (male) -55
SPARRING - Older youth (male) -60
SPARRING - Older youth (male) +60
SPARRING - Older youth (male) -45
A003
79
0
AMIL TAHIĆ (GAZIJA_)
12
0
THOMAS GERASOGLOU (YMCA)
128
DOMINIK JURIĆ (ŠKORPIO)
65
ANIS ĆORDIĆ (GAZIJA_)
54
ARISTARHOS ADAKTYLOS (YMCA)
A010A
12
0
THOMAS GERASOGLOU (YMCA)
128
0
DOMINIK JURIĆ (ŠKORPIO)
A004
65
0
ANIS ĆORDIĆ (GAZIJA_)
54
0
ARISTARHOS ADAKTYLOS (YMCA)
A043
128
0
DOMINIK JURIĆ (ŠKORPIO)
65
0
ANIS ĆORDIĆ (GAZIJA_)
Osvajači medalja
1. ANIS ĆORDIĆ, KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
2. DOMINIK JURIĆ, Škorpion ITF
3. ARISTARHOS ADAKTYLOS, YMCA
3. THOMAS GERASOGLOU, YMCA
SPARRING - Older youth (male) -50
A027
109
0
IVAN LONČAR (SEMPERF)
8
0
VASILIS ARGYRIOU (YMCA)
Osvajači medalja
1. VASILIS ARGYRIOU, YMCA
2. IVAN LONČAR, Semper Fidelis
3. ----
3. ----
SPARRING - Older youth (male) -55
A005
63
0
ENIZ OŽEGOVIĆ (GAZIJA_)
50
0
IOANNIS KIRIAZIS (YMCA)
9
NIKITAS PECHLIVANIDIS (YMCA)
A044
50
0
IOANNIS KIRIAZIS (YMCA)
9
0
NIKITAS PECHLIVANIDIS (YMCA)
Osvajači medalja
1. IOANNIS KIRIAZIS, YMCA
2. NIKITAS PECHLIVANIDIS, YMCA
3. ENIZ OŽEGOVIĆ, KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
3. ----
SPARRING - Older youth (male) -60
A028
108
0
AMIL TUTIĆ (KBSZINO)
21
0
SOKRATIS OUZOUNIS (YMCA)
Osvajači medalja
1. AMIL TUTIĆ, KBS "ZINO" Bihac
2. SOKRATIS OUZOUNIS, YMCA
3. ----
3. ----
SPARRING - Older youth (male) +60
A029
1
0
IVAN ĐAKOVIĆ (MAR)
14
0
THEMIS DEMERTZIOGLOU (YMCA)
Osvajači medalja
1. THEMIS DEMERTZIOGLOU, YMCA
2. IVAN ĐAKOVIĆ, MARSONIA
3. ----
3. ----