Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
16. adidas Maksimir Kup - 40 godina kluba MAKSIMIR
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Bistra
Bjelovar
Cobra
Contra
DONAT
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
Hungarian Poomsae Team
JAKOVLJE
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Lekenik
Lokomotiva
MAKSIMIR
MASTER
METALAC
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
Ozalj
Pantera
Plitvice
Rovinj
Rovinj.
RUGVICA
SENJ
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Taekwondo Klub KORYO Varaždin
Taekwondo klub Našice
TK KAPELŠČAK
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
Velebit
Zagreb
ZELINGRAD
TEŽINE / UZRASTI
Kadeti A -37
Kadeti A -45
Kadeti B -41
Kadeti B -49
Juniorke -59
Kadeti A -37
C023
95
12
MAKS KRANJČEC (ORI)
302
33
ANTONIO DEJAK (CONTRA)
Osvajači medalja
1. ANTONIO DEJAK, Contra
2. MAKS KRANJČEC, Orion
3. ----
3. ----
Kadeti A -45
C006
249
1
ANTONIO VEČENAJ (SPRTUS)
384
37
DOMAGOJ PUNČEC (OMEGA)
C007
248
38
BRUNO BRKOVIĆ (SPRTUS)
98
14
MARKO BREKALO (ORI)
C027
384
21
DOMAGOJ PUNČEC (OMEGA)
248
22
BRUNO BRKOVIĆ (SPRTUS)
Osvajači medalja
1. BRUNO BRKOVIĆ, SPIRITUS
2. DOMAGOJ PUNČEC, Omega
3. MARKO BREKALO, Orion
3. ANTONIO VEČENAJ, SPIRITUS
Kadeti B -41
C004
165
35
VIGO MATUKA (COB)
93
19
LOVRO KLIŠANIN (ORI)
69
KARLO ČAVLEK (MAKSMR)
68
FRAN KOSTREVEC (MAKSMR)
67
KAAN YELEN (MAKSMR)
C019
165
0
VIGO MATUKA (COB)
69
0
KARLO ČAVLEK (MAKSMR)
C020
68
0
FRAN KOSTREVEC (MAKSMR)
67
0
KAAN YELEN (MAKSMR)
C036
165
0
VIGO MATUKA (COB)
67
0
KAAN YELEN (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. VIGO MATUKA, Cobra
2. ----
3. ----
3. ----
Kadeti B -49
C014
94
31
LUKA PIETRI (ORI)
369
14
NIKOLA PAUŠIĆ (OGULIN)
C015
370
12
VEDRAN TATALOVIĆ (OGULIN)
367
46
JOSIP ŠNAJDER (OGULIN)
C033
94
12
LUKA PIETRI (ORI)
367
51
JOSIP ŠNAJDER (OGULIN)
Osvajači medalja
1. JOSIP ŠNAJDER, Ogulin
2. LUKA PIETRI, Orion
3. VEDRAN TATALOVIĆ, Ogulin
3. NIKOLA PAUŠIĆ, Ogulin
Juniorke -59
D020
122
26
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
96
14
NIKA CELINIĆ (ORI)
Osvajači medalja
1. MIHAELA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. NIKA CELINIĆ, Orion
3. ----
3. ----