Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
16. adidas Maksimir Kup - 40 godina kluba MAKSIMIR
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Bistra
Bjelovar
Cobra
Contra
DONAT
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
Hungarian Poomsae Team
JAKOVLJE
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Lekenik
Lokomotiva
MAKSIMIR
MASTER
METALAC
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
Ozalj
Pantera
Plitvice
Rovinj
Rovinj.
RUGVICA
SENJ
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Taekwondo Klub KORYO Varaždin
Taekwondo klub Našice
TK KAPELŠČAK
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
Velebit
Zagreb
ZELINGRAD
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Male olimpijke A -27
Male olimpijke A -30
Male olimpijke A -33
Mlađe kadetkinje -30
A024
117
12
LUCIJA BRCKO (JAKOVLJ)
173
14
LORENA BULJAN (BIST)
A025
379
12
PETRA KLEN (OMEGA)
128
9
HANA PERCELA (SENJ)
A039
173
13
LORENA BULJAN (BIST)
379
20
PETRA KLEN (OMEGA)
Osvajači medalja
1. PETRA KLEN, Omega
2. LORENA BULJAN, Bistra
3. HANA PERCELA, SENJ
3. LUCIJA BRCKO, JAKOVLJE
Mlađe kadetkinje -33
A003
233
11
JANA BLEČIĆ (NOVIZ)
106
3
KARLA KAPETANOVIĆ (NA)
311
MARCELA SIPIC (METALC)
16
LUCIJA FILIPOVIĆ (ZELINA)
129
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
4
EMA FILA (MAKSMR)
54
IVA STRAZICIC (PANTERA)
21
UNA BIŠĆEVIĆ (ZELINA)
298
PETRA TOMLJANOVIĆ (NA)
A013
233
5
JANA BLEČIĆ (NOVIZ)
311
11
MARCELA SIPIC (METALC)
A014
16
0
LUCIJA FILIPOVIĆ (ZELINA)
129
10
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
A015
4
0
EMA FILA (MAKSMR)
54
6
IVA STRAZICIC (PANTERA)
A016
21
6
UNA BIŠĆEVIĆ (ZELINA)
298
16
PETRA TOMLJANOVIĆ (NA)
A032
311
7
MARCELA SIPIC (METALC)
129
12
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
A033
54
12
IVA STRAZICIC (PANTERA)
298
0
PETRA TOMLJANOVIĆ (NA)
A043
129
5
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
54
7
IVA STRAZICIC (PANTERA)
Osvajači medalja
1. IVA STRAZICIC, Pantera
2. MIRTA PAVELIĆ, SENJ
3. PETRA TOMLJANOVIĆ, Taekwondo klub Našice
3. MARCELA SIPIC, METALAC
Male olimpijke A -27
E084
211
23
PAOLA JURANIĆ (TKSUŠAK)
363
7
KLARA BIONDIĆ (SENJ)
E085
154
38
LANA GRZUNOV (DONAT)
341
4
PAOLA VEČENAJ (SPRTUS)
E099
211
4
PAOLA JURANIĆ (TKSUŠAK)
154
25
LANA GRZUNOV (DONAT)
Osvajači medalja
1. LANA GRZUNOV, DONAT
2. PAOLA JURANIĆ, SUŠAK
3. PAOLA VEČENAJ, SPIRITUS
3. KLARA BIONDIĆ, SENJ
Male olimpijke A -30
E077
155
0
GABRIJELA IKAČ (DONAT)
12
0
JULIJA VIZINTIN (ZELINA)
E078
294
18
ZARA ČIŽMAK (JAKOVLJ)
71
0
PAOLA MLINARIĆ (MAKSMR)
E079
132
5
LUCIJA TOMLJANOVIĆ (SENJ)
104
23
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
295
RITA ČIŽMAK (JAKOVLJ)
E088
155
11
GABRIJELA IKAČ (DONAT)
294
16
ZARA ČIŽMAK (JAKOVLJ)
E089
104
0
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
295
0
RITA ČIŽMAK (JAKOVLJ)
E102
294
5
ZARA ČIŽMAK (JAKOVLJ)
295
6
RITA ČIŽMAK (JAKOVLJ)
Osvajači medalja
1. RITA ČIŽMAK, JAKOVLJE
2. ZARA ČIŽMAK, JAKOVLJE
3. TENA-ILONA JUKIĆ, Taekwondo klub Našice
3. GABRIJELA IKAČ, DONAT
Male olimpijke A -33
E092
383
5
INES KOVAČ (OMEGA)
130
19
DORIS PAVELIĆ (SENJ)
Osvajači medalja
1. DORIS PAVELIĆ, SENJ
2. INES KOVAČ, Omega
3. ----
3. ----