Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
16. adidas Maksimir Kup - 40 godina kluba MAKSIMIR
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Bistra
Bjelovar
Cobra
Contra
DONAT
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
Hungarian Poomsae Team
JAKOVLJE
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Lekenik
Lokomotiva
MAKSIMIR
MASTER
METALAC
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
Ozalj
Pantera
Plitvice
Rovinj
Rovinj.
RUGVICA
SENJ
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Taekwondo Klub KORYO Varaždin
Taekwondo klub Našice
TK KAPELŠČAK
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
Velebit
Zagreb
ZELINGRAD
TEŽA/LETO
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Male olimpijke A -27
Male olimpijke A -30
Male olimpijke A -33
Mlađe kadetkinje -30
A024
117
12
LUCIJA BRCKO (JAKOVLJ)
173
14
LORENA BULJAN (BIST)
A025
379
12
PETRA KLEN (OMEGA)
128
9
HANA PERCELA (SENJ)
A039
173
13
LORENA BULJAN (BIST)
379
20
PETRA KLEN (OMEGA)
Dobitniki medalj
1. PETRA KLEN, Omega
2. LORENA BULJAN, Bistra
3. HANA PERCELA, SENJ
3. LUCIJA BRCKO, JAKOVLJE
Mlađe kadetkinje -33
A003
233
11
JANA BLEČIĆ (NOVIZ)
106
3
KARLA KAPETANOVIĆ (NA)
311
MARCELA SIPIC (METALC)
16
LUCIJA FILIPOVIĆ (ZELINA)
129
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
4
EMA FILA (MAKSMR)
54
IVA STRAZICIC (PANTERA)
21
UNA BIŠĆEVIĆ (ZELINA)
298
PETRA TOMLJANOVIĆ (NA)
A013
233
5
JANA BLEČIĆ (NOVIZ)
311
11
MARCELA SIPIC (METALC)
A014
16
0
LUCIJA FILIPOVIĆ (ZELINA)
129
10
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
A015
4
0
EMA FILA (MAKSMR)
54
6
IVA STRAZICIC (PANTERA)
A016
21
6
UNA BIŠĆEVIĆ (ZELINA)
298
16
PETRA TOMLJANOVIĆ (NA)
A032
311
7
MARCELA SIPIC (METALC)
129
12
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
A033
54
12
IVA STRAZICIC (PANTERA)
298
0
PETRA TOMLJANOVIĆ (NA)
A043
129
5
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
54
7
IVA STRAZICIC (PANTERA)
Dobitniki medalj
1. IVA STRAZICIC, Pantera
2. MIRTA PAVELIĆ, SENJ
3. PETRA TOMLJANOVIĆ, Taekwondo klub Našice
3. MARCELA SIPIC, METALAC
Male olimpijke A -27
E084
211
23
PAOLA JURANIĆ (TKSUŠAK)
363
7
KLARA BIONDIĆ (SENJ)
E085
154
38
LANA GRZUNOV (DONAT)
341
4
PAOLA VEČENAJ (SPRTUS)
E099
211
4
PAOLA JURANIĆ (TKSUŠAK)
154
25
LANA GRZUNOV (DONAT)
Dobitniki medalj
1. LANA GRZUNOV, DONAT
2. PAOLA JURANIĆ, SUŠAK
3. PAOLA VEČENAJ, SPIRITUS
3. KLARA BIONDIĆ, SENJ
Male olimpijke A -30
E077
155
0
GABRIJELA IKAČ (DONAT)
12
0
JULIJA VIZINTIN (ZELINA)
E078
294
18
ZARA ČIŽMAK (JAKOVLJ)
71
0
PAOLA MLINARIĆ (MAKSMR)
E079
132
5
LUCIJA TOMLJANOVIĆ (SENJ)
104
23
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
295
RITA ČIŽMAK (JAKOVLJ)
E088
155
11
GABRIJELA IKAČ (DONAT)
294
16
ZARA ČIŽMAK (JAKOVLJ)
E089
104
0
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
295
0
RITA ČIŽMAK (JAKOVLJ)
E102
294
5
ZARA ČIŽMAK (JAKOVLJ)
295
6
RITA ČIŽMAK (JAKOVLJ)
Dobitniki medalj
1. RITA ČIŽMAK, JAKOVLJE
2. ZARA ČIŽMAK, JAKOVLJE
3. TENA-ILONA JUKIĆ, Taekwondo klub Našice
3. GABRIJELA IKAČ, DONAT
Male olimpijke A -33
E092
383
5
INES KOVAČ (OMEGA)
130
19
DORIS PAVELIĆ (SENJ)
Dobitniki medalj
1. DORIS PAVELIĆ, SENJ
2. INES KOVAČ, Omega
3. ----
3. ----