Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
2. Zelingrad Open i 1. Zelingrad Para Taekwondo Open
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori
Juniorke
Mali olimpijci A
Male olimpijke A
Mali olimpijci B
Kick (muški)
Kick (ženski)
K40 - Sport classes (m)
Demo fight (male)
Demo fight (female)
TEŽINE / UZRASTI
Kick (muški) -1 (2007, 2008)
Kick (muški) -2 (2009, 2010)
Kick (muški) -3 (2011, 2012)
Kick (muški) -4 (2013, 2014)
Kick (muški) -1 (2007, 2008)
B001
179
0
DOMAGOJ GAŠPARIĆ (MAKSMR)
136
0
MATEJ MAŠIĆ (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. DOMAGOJ GAŠPARIĆ, MAKSIMIR
2. MATEJ MAŠIĆ, MAKSIMIR
3. ----
3. ----
Kick (muški) -2 (2009, 2010)
B002
98
0
SEBASTIAN GREBENIĆ (TKTRNJE)
114
0
SEBASTIAN PARISI (MAKSMR)
26
GABRIJEL KURIC (NA)
129
DOMAGOJ GAŠPARIĆ (MAKSMR)
93
KRISTIJAN ĐAPJAŠ (RUG)
B004
114
0
SEBASTIAN PARISI (MAKSMR)
26
0
GABRIJEL KURIC (NA)
B003
129
0
DOMAGOJ GAŠPARIĆ (MAKSMR)
93
0
KRISTIJAN ĐAPJAŠ (RUG)
B006
26
0
GABRIJEL KURIC (NA)
93
0
KRISTIJAN ĐAPJAŠ (RUG)
Osvajači medalja
1. GABRIJEL KURIC, Taekwondo klub Našice
2. KRISTIJAN ĐAPJAŠ, RUGVICA
3. SEBASTIAN PARISI, MAKSIMIR
3. DOMAGOJ GAŠPARIĆ, MAKSIMIR
Kick (muški) -3 (2011, 2012)
B005
76
0
LUKA JAKŠIĆ PERA (MAKSMR)
68
0
DAVID KURJAK (ZELINA)
133
GABRIJEL ACMAN (MAKSMR)
B007
123
0
ŠIMUN ŠIMUNOVIĆ (MAKSMR)
32
0
KARLO STRAPAČ (NA)
124
DOMINIK GRUNT (MAKSMR)
B008
168
0
GABRIEL ŠOLA (MAKSMR)
69
0
NOA COKUN (ZELINA)
125
NIKOLA PRAH (MAKSMR)
113
MARKO CAR (MAKSMR)
107
MARTIN RAZUM (RUG)
B009
68
0
DAVID KURJAK (ZELINA)
133
0
GABRIJEL ACMAN (MAKSMR)
B010
32
0
KARLO STRAPAČ (NA)
124
0
DOMINIK GRUNT (MAKSMR)
B011
168
0
GABRIEL ŠOLA (MAKSMR)
125
0
NIKOLA PRAH (MAKSMR)
B012
113
0
MARKO CAR (MAKSMR)
107
0
MARTIN RAZUM (RUG)
B013
68
0
DAVID KURJAK (ZELINA)
32
0
KARLO STRAPAČ (NA)
B014
168
0
GABRIEL ŠOLA (MAKSMR)
113
0
MARKO CAR (MAKSMR)
B016
68
0
DAVID KURJAK (ZELINA)
113
0
MARKO CAR (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. MARKO CAR, MAKSIMIR
2. DAVID KURJAK, ZELINGRAD
3. GABRIEL ŠOLA, MAKSIMIR
3. KARLO STRAPAČ, Taekwondo klub Našice
Kick (muški) -4 (2013, 2014)
B015
60
0
DAVID DAMJANIĆ (ZELINA)
63
0
MISLAV ŠKRLEC (ZELINA)
B017
67
0
ANTONIO ČUBRILO (ZELINA)
183
0
LUKAS FRČKO (MAKSMR)
B020A
60
0
DAVID DAMJANIĆ (ZELINA)
67
0
ANTONIO ČUBRILO (ZELINA)
Osvajači medalja
1. DAVID DAMJANIĆ, ZELINGRAD
2. ANTONIO ČUBRILO, ZELINGRAD
3. MISLAV ŠKRLEC, ZELINGRAD
3. LUKAS FRČKO, MAKSIMIR