Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
4th HALLELUJAH CUP -WORLD HALLELUJAH CHAMPIONSHIP
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Juniorke B
Seniori A
Seniorke A
Seniori B
Seniorke B
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Male olimpijke - B
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Male olimpijke - A -22
Male olimpijke - A -24
Male olimpijke - A -26
Male olimpijke - A -28
Male olimpijke - A -30
Male olimpijke - A -33
Male olimpijke - A -36
Male olimpijke - A -22
E010
131
6
ANA KLENOVŠAK (ZGDUB)
382
7
VIKTORIIA SAFONOVA (RUSSIA)
304
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
E037
382
15
VIKTORIIA SAFONOVA (RUSSIA)
304
13
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
Medalists
1. VIKTORIIA SAFONOVA, RUSSIA HALLELUJAH TEAM
2. MARGARITA VUKIĆ, ORKA AS
3. ANA KLENOVŠAK, ZG-DUBRAVA
3. ----
Male olimpijke - A -24
E011
140
3
POLOVIĆ LEONI (TKD KAR)
450
0
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
268
NIKOL ČURČIĆ (VUKOVI)
E038
140
3
POLOVIĆ LEONI (TKD KAR)
268
11
NIKOL ČURČIĆ (VUKOVI)
Medalists
1. NIKOL ČURČIĆ, VUKOVI
2. POLOVIĆ LEONI, Karlovac
3. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
3. ----
Male olimpijke - A -26
461
MARTA HORVAT (ČIGRA)
E012
383
2
LORA MARINKOVIĆ (COB)
107
1
ANASTAZIJA RADOČAJ (TKD KAR)
E039
461
0
MARTA HORVAT (ČIGRA)
383
7
LORA MARINKOVIĆ (COB)
Medalists
1. LORA MARINKOVIĆ, Cobra
2. MARTA HORVAT, Čigra
3. ANASTAZIJA RADOČAJ, Karlovac
3. ----
Male olimpijke - A -28
E031
328
5
LANA RADOVIĆ (BIST)
214
14
SPELA SOSTARIC (TKD KBK)
Medalists
1. SPELA SOSTARIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. LANA RADOVIĆ, Bistra
3. ----
3. ----
Male olimpijke - A -30
E013
194
22
KARLA MORENA-FUMIĆ (ZGDUB)
206
21
NIKI TOMELJAK (MAKSMR)
195
BUGA PEJNOVIĆ (ZGDUB)
E040
194
14
KARLA MORENA-FUMIĆ (ZGDUB)
195
4
BUGA PEJNOVIĆ (ZGDUB)
Medalists
1. KARLA MORENA-FUMIĆ, ZG-DUBRAVA
2. BUGA PEJNOVIĆ, ZG-DUBRAVA
3. NIKI TOMELJAK, MAKSIMIR
3. ----
Male olimpijke - A -33
E032
370
6
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
361
2
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. LUCIJA ŠULJ, Čigra
2. ANA ROGINIĆ, Čigra
3. ----
3. ----
Male olimpijke - A -36
E014
513
0
IRA LAMBAŠA (SIBENIK)
119
0
LEA IŠTVANIĆ (ZGDUB)
303
PETRA GEČEK (ORKAAS)
E041
119
9
LEA IŠTVANIĆ (ZGDUB)
303
14
PETRA GEČEK (ORKAAS)
Medalists
1. PETRA GEČEK, ORKA AS
2. LEA IŠTVANIĆ, ZG-DUBRAVA
3. IRA LAMBAŠA, JURAJ DALMATINAC
3. ----