Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
4th HALLELUJAH CUP -WORLD HALLELUJAH CHAMPIONSHIP
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Juniorke B
Seniori A
Seniorke A
Seniori B
Seniorke B
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Male olimpijke - B
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Male olimpijke - A -22
Male olimpijke - A -24
Male olimpijke - A -26
Male olimpijke - A -28
Male olimpijke - A -30
Male olimpijke - A -33
Male olimpijke - A -36
Male olimpijke - A -22
E010
131
6
ANA KLENOVŠAK (ZGDUB)
382
7
VIKTORIIA SAFONOVA (RUSSIA)
304
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
E037
382
15
VIKTORIIA SAFONOVA (RUSSIA)
304
13
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
Osvajači medalja
1. VIKTORIIA SAFONOVA, RUSSIA HALLELUJAH TEAM
2. MARGARITA VUKIĆ, ORKA AS
3. ANA KLENOVŠAK, ZG-DUBRAVA
3. ----
Male olimpijke - A -24
E011
140
3
POLOVIĆ LEONI (TKD KAR)
450
0
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
268
NIKOL ČURČIĆ (VUKOVI)
E038
140
3
POLOVIĆ LEONI (TKD KAR)
268
11
NIKOL ČURČIĆ (VUKOVI)
Osvajači medalja
1. NIKOL ČURČIĆ, VUKOVI
2. POLOVIĆ LEONI, Karlovac
3. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
3. ----
Male olimpijke - A -26
461
MARTA HORVAT (ČIGRA)
E012
383
2
LORA MARINKOVIĆ (COB)
107
1
ANASTAZIJA RADOČAJ (TKD KAR)
E039
461
0
MARTA HORVAT (ČIGRA)
383
7
LORA MARINKOVIĆ (COB)
Osvajači medalja
1. LORA MARINKOVIĆ, Cobra
2. MARTA HORVAT, Čigra
3. ANASTAZIJA RADOČAJ, Karlovac
3. ----
Male olimpijke - A -28
E031
328
5
LANA RADOVIĆ (BIST)
214
14
SPELA SOSTARIC (TKD KBK)
Osvajači medalja
1. SPELA SOSTARIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. LANA RADOVIĆ, Bistra
3. ----
3. ----
Male olimpijke - A -30
E013
194
22
KARLA MORENA-FUMIĆ (ZGDUB)
206
21
NIKI TOMELJAK (MAKSMR)
195
BUGA PEJNOVIĆ (ZGDUB)
E040
194
14
KARLA MORENA-FUMIĆ (ZGDUB)
195
4
BUGA PEJNOVIĆ (ZGDUB)
Osvajači medalja
1. KARLA MORENA-FUMIĆ, ZG-DUBRAVA
2. BUGA PEJNOVIĆ, ZG-DUBRAVA
3. NIKI TOMELJAK, MAKSIMIR
3. ----
Male olimpijke - A -33
E032
370
6
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
361
2
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
Osvajači medalja
1. LUCIJA ŠULJ, Čigra
2. ANA ROGINIĆ, Čigra
3. ----
3. ----
Male olimpijke - A -36
E014
513
0
IRA LAMBAŠA (SIBENIK)
119
0
LEA IŠTVANIĆ (ZGDUB)
303
PETRA GEČEK (ORKAAS)
E041
119
9
LEA IŠTVANIĆ (ZGDUB)
303
14
PETRA GEČEK (ORKAAS)
Osvajači medalja
1. PETRA GEČEK, ORKA AS
2. LEA IŠTVANIĆ, ZG-DUBRAVA
3. IRA LAMBAŠA, JURAJ DALMATINAC
3. ----