Mini olimpiada (m) -21
1. LEON SENICIC, Bistra |
2. NIKOLA DRAŽETA, Beograd |
|
|
|
|
|
Mini olimpiada (m) -23
1. MARINO MATIĆ, RUGVICA |
2. JAKA TOPIČ, TKD-KBK-MARIBOR |
|
|
|
|
|
Mini olimpiada (m) -27
1. JAN RASKOVIC, TKD-KBK-MARIBOR |
|
3. OŽBOLT MOLJ, Taekwondo klub Silla |
|
|
|
|
Mini olimpiada (m) -36
1. FILIP SPICEK, Bistra |
2. TEVŽ OLOVEC, TKD klub Kang |
|
|
|
| |
Mini olimpiada (f) -23
1. MIDZOR KALA, Pantera |
2. LARA KURJAN, Bistra |
3. MAJA TOPIČ, TKD-KBK-MARIBOR |
3. MEDEJA MOHORIČ, JITAE Maribor |
|
|
|
Mini olimpiada (f) -33
1. KATJA PETROVIĆ, ORIENT TKD |
2. JOHANKA KOCHRDOVA, SK TKD LACEK |
|
|
|
|
|
Mini olimpiada (f) +39
1. ANA STIMAC, Pantera |
2. TISA NEJA ŠMIC, ORIENT TKD |
|
|
|
| | | |
Mlajši kadeti (m) -30
1. JAN FLEGAR, Bistra |
2. DANIN HASANAGIC, Taekwondo klub Silla |
3. TAI CERAR, Šmartno-Litija |
3. MARKO DRLJO, Bistra |
|
|
|
Mlajši kadeti (m) -33
1. DOMEN MOLJ, Taekwondo klub Silla |
2. MARTINO PRCE, Cro Star - Mostar |
3. JAKUB MULLER, Slovak national team |
3. LUKA MIKARIC, TKD-KBK-MARIBOR |
|
|
|
Mlajši kadeti (m) -36
1. IVAN MATIĆ, RUGVICA |
2. MATEJ HORVATH, Slovak national team |
3. LUKA RASKOVIC, TKD-KBK-MARIBOR |
3. TONI DUJIĆ, RUGVICA |
|
|
|
Mlajši kadeti (m) -39
1. LIN KOVACIC, TKD-KBK-MARIBOR |
2. MARKO VIDOVIĆ, TKD SAVEZ HERCEG-BOSNE |
|
|
|
|
|
Mlajši kadeti (m) -43
1. NIKOLA UGARKOVIĆ, RUGVICA |
2. VID MOHORIČ, JITAE Maribor |
3. RICHARD BRISKAR, Slovak national team |
|
|
|
|
Mlajši kadeti (m) -47
1. PATRIK IVANKOVIĆ, Bistra |
2. NIKOLA ZARIĆ, ORIENT TKD |
|
|
|
|
|
Mlajši kadeti (m) +51
1. DOMINIK GRANIĆ, Cro Star - Mostar |
2. TOMAZ MOCNIK, TKD-KBK-MARIBOR |
|
|
|
| | | |
Mlajši kadeti (f) -27
1. NELA SERDAREVIĆ, ORIENT TKD |
|
3. ANA MINKOVIĆ, Bistra |
|
|
|
|
Mlajši kadeti (f) -30
1. TEODORA RADAK, Beograd |
2. EMA SEVER, Bistra |
3. NIKA KOLAREK, Pantera |
3. SPELA SOSTARIC, TKD-KBK-MARIBOR |
|
|
|
Mlajši kadeti (f) -33
1. ANDREA BARTULAC, GACKA |
2. LUCIJA NESNIDAL, RUGVICA |
|
3. KAJA ŠPOLJAR MURATOVIĆ, ORIENT TKD |
|
|
|
Mlajši kadeti (f) -36
1. SLAVICA LETICA, TKD SAVEZ HERCEG-BOSNE |
2. LUCIJA BUJAS, TKD-KBK-MARIBOR |
3. DORA TROHA, Bistra |
|
|
|
|
Mlajši kadeti (f) -43
1. FANI GELO, Zaprešić_ |
2. NICOLE FUMIĆ, Bistra |
3. ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ, ORIENT TKD |
3. VESNA AJDUKOVIĆ, Beograd |
|
| | | |
Kadeti (m) -33
1. NIKOLA BRNARDIĆ, Karlovac |
2. ROK MOTALN, JITAE Maribor |
3. IAN MIDZOR, Pantera |
|
|
|
|
Kadeti (m) -37
1. NIK BERGANT, Taekwondo klub Silla |
2. NEMANJA VASIĆ, DRAGON |
3. MARKO PALECKO, Slovak national team |
3. IVO SANDEV, Petrovec |
|
|
|
Kadeti (m) -41
1. ADAM JUROS, Slovak national team |
2. LUKA BAJC, Šmartno-Litija |
3. LAZAR NOVAKOVIĆ, Beograd |
|
|
|
|
Kadeti (m) -45
1. HRVOJE GRČIĆ, Karlovac |
2. GORAN BUNČIĆ, Karlovac |
3. NEJC PRIJATELJ, ORIENT TKD |
3. TIMOTEJ MLINARIČ, JITAE Maribor |
|
|
|
Kadeti (m) -49
1. JURAJ CISARIK, Slovak national team |
2. JAKUB HUDAK, Slovak national team |
3. LUKA BEKAVAC, Imotski |
|
|
|
|
Kadeti (m) -53
1. GABRIEL BRISKAR, Slovak national team |
2. PATRIK BRADAC, Slovak national team |
3. JURE TOZON, TKD klub Kang |
3. JAS STAJNMEC, TKD-KBK-MARIBOR |
|
|
|
Kadeti (m) -57
1. ANDREJ LEKIĆ, Karlovac |
2. ALESSANDRO BIRTI, FREE SPIRIT TRIESTE |
3. GAŠPER KASTELIC, TKD klub Kang |
|
|
|
|
Kadeti (m) -61
1. MATEJA VUČINIĆ, Šabac |
2. MARTIN MULLER, Slovak national team |
|
|
|
|
|
Kadeti (m) +65
1. MARKO MARKOVIĆ, Šabac |
2. PETAR TOMIĆ, TKD SAVEZ HERCEG-BOSNE |
3. MATEJ BOŽINOVIĆ KARAUZ, Imotski |
|
|
| | | |
Kadeti (f) -37
1. SAŠA BERGANT, Taekwondo klub Silla |
|
3. MIA HORVATIĆ, Zaprešić_ |
|
|
|
|
Kadeti (f) -47
1. VERONIKA BRISKAROVA, Slovak national team |
2. GABRIELA BRISKAROVA, Slovak national team |
3. SARA SEKELOVA, Slovak national team |
3. PIADORA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR |
|
|
|
Kadeti (f) -51
1. LARISA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR |
2. ANA MARIJA ŽALAC, GACKA |
3. MATIJA UJEVIĆ, Imotski |
3. PIJA SMREKAR, Šmartno-Litija |
|
|
|
Kadeti (f) -55
1. DORA MARUŠIĆ, Cro Star - Mostar |
2. ALEKSANDRA ROZINA, Šmartno-Litija |
3. ANESA MUKIĆ, Centar Hadžići |
3. EZRA HALVADZIJA, Centar Hadžići |
|
|
|
Kadeti (f) +59
1. NIKA PRPIĆ, GACKA |
2. MILICA NOVAKOVIĆ, Beograd |
|
|
|
| | | |
Mladinci (m) -48
1. ZIGA KORPAR, TKD-KBK-MARIBOR |
2. MATEVŽ KOREN, JITAE Maribor |
3. DAVID BAŠIĆ, TKD SAVEZ HERCEG-BOSNE |
|
|
|
|
Mladinci (m) -51
1. AMAR HUJIC, Centar Hadžići |
2. TADEJ PIRC, Šmartno-Litija |
3. JAN ŽAN POTOČNIK, JITAE Maribor |
|
|
|
|
Mladinci (m) -55
1. DAVID MARUŠIĆ, Cro Star - Mostar |
2. ARIJAN JELENOVIĆ, Karlovac |
|
3. VUKAŠIN JOVIĆ, Beograd |
|
|
|
Mladinci (m) -63
1. ANŽE ZUPAN, Taekwondo klub Silla |
|
|
|
|
|
|
Mladinci (m) -68
1. MARIN BEGIĆ, TKD SAVEZ HERCEG-BOSNE |
|
|
|
|
|
|
Mladinci (m) +78
1. LUCIJAN KOBAL, DRAGON |
2. ANŽE MATJAN, ORIENT TKD |
3. ŽAN BERGLEZ, JITAE Maribor |
|
|
| |
Mladinci (f) -55
1. PETRA LISCINSKA, Slovak national team |
|
|
|
|
|
|
Mladinci (f) -59
1. LEJLA SERDAREVIĆ, ORIENT TKD |
2. SARA ROZINA, Šmartno-Litija |
3. PETRA LISCINSKA, Slovak national team |
|
|
|
|
Mladinci (f) +68
1. SARA PUNGARTNIK, JITAE Maribor |
2. RADKA HUDAKOVA, Slovak national team |
|
|
|
| | | |