Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Klubska liga TKD kluba Monter 2022. - 2. kolo
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe kadetkinje A -24
Mlađe kadetkinje A -30
Mlađe kadetkinje A -33
Mlađe kadetkinje A -36
Mlađe kadetkinje A -39
Mlađe kadetkinje A -43
Mlađe kadetkinje A -47
Mlađe kadetkinje A -51
Mlađe kadetkinje A +51
Mlađe kadetkinje A -24
A006
1
0
ANI LUCIJA BAUČIĆ (MONTR)
60
0
CVITA BEKAVAC (ST KWAN)
2
EMA KORDA (MONTR)
A008
60
0
CVITA BEKAVAC (ST KWAN)
2
0
EMA KORDA (MONTR)
Osvajači medalja
1. CVITA BEKAVAC, St kwan
2. EMA KORDA, Monter
3. ANI LUCIJA BAUČIĆ, Monter
3. ----
Mlađe kadetkinje A -30
A009
3
0
ANA PAVKOVIĆ (MONTR)
8
0
MANUELA BARIŠIĆ (MONTR)
4
MIA BAŠIĆ (MONTR)
A012
8
0
MANUELA BARIŠIĆ (MONTR)
4
0
MIA BAŠIĆ (MONTR)
Osvajači medalja
1. MIA BAŠIĆ, Monter
2. MANUELA BARIŠIĆ, Monter
3. ANA PAVKOVIĆ, Monter
3. ----
Mlađe kadetkinje A -33
A010
7
0
LUCIJA ŠIŠKO (MONTR)
6
0
PIA FILIPIN (MONTR)
A011
5
0
PETRA NAKIĆ (MONTR)
55
0
DINA ĆIRIĆ (MONTR)
A013
7
0
LUCIJA ŠIŠKO (MONTR)
5
0
PETRA NAKIĆ (MONTR)
Osvajači medalja
1. LUCIJA ŠIŠKO, Monter
2. PETRA NAKIĆ, Monter
3. PIA FILIPIN, Monter
3. DINA ĆIRIĆ, Monter
Mlađe kadetkinje A -36
A014
9
0
DOBRILA ŠIŠKO (MONTR)
64
0
MAGDALENA RUPČIĆ (ST KWAN)
Osvajači medalja
1. DOBRILA ŠIŠKO, Monter
2. MAGDALENA RUPČIĆ, St kwan
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje A -39
A015
10
0
MAJA JERKOVIĆ (MONTR)
65
0
KATINA KATIĆ (ST KWAN)
Osvajači medalja
1. KATINA KATIĆ, St kwan
2. MAJA JERKOVIĆ, Monter
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje A -43
B006
12
0
KATARINA MARČIĆ (MONTR)
13
0
NIKOL BILONIĆ (MONTR)
11
PETRA VUČIČIĆ (MONTR)
B008
13
0
NIKOL BILONIĆ (MONTR)
11
0
PETRA VUČIČIĆ (MONTR)
Osvajači medalja
1. NIKOL BILONIĆ, Monter
2. PETRA VUČIČIĆ, Monter
3. KATARINA MARČIĆ, Monter
3. ----
Mlađe kadetkinje A -47
B007
17
0
LUCIJA BIOČIĆ (MONTR)
18
0
ANA MARKOVINA (MONTR)
16
AVA MIHOVILOVIĆ (MONTR)
B009
17
0
LUCIJA BIOČIĆ (MONTR)
16
0
AVA MIHOVILOVIĆ (MONTR)
Osvajači medalja
1. LUCIJA BIOČIĆ, Monter
2. AVA MIHOVILOVIĆ, Monter
3. ANA MARKOVINA, Monter
3. ----
Mlađe kadetkinje A -51
B010
19
0
JELENA ILJAZOVIĆ (MONTR)
20
0
IVANA BRATIM (MONTR)
Osvajači medalja
1. JELENA ILJAZOVIĆ, Monter
2. IVANA BRATIM, Monter
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje A +51
B011
24
0
HANA TERZE (MONTR)
23
0
MARIJA RATKOVIĆ (MONTR)
22
NAOMI MEŠIN (MONTR)
21
RITA ŠIŠKO (MONTR)
25
LAURA MATIĆ (MONTR)
B013
23
0
MARIJA RATKOVIĆ (MONTR)
22
0
NAOMI MEŠIN (MONTR)
B012
21
0
RITA ŠIŠKO (MONTR)
25
0
LAURA MATIĆ (MONTR)
B015
23
0
MARIJA RATKOVIĆ (MONTR)
21
0
RITA ŠIŠKO (MONTR)
Osvajači medalja
1. MARIJA RATKOVIĆ, Monter
2. RITA ŠIŠKO, Monter
3. NAOMI MEŠIN, Monter
3. LAURA MATIĆ, Monter