Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 2. kolo (437 natjecatelja)
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mlađi kadeti A (M)
Mlađe kadetkinje A (Ž)
Mađi kadeti B (M)
Mlađe kadetkinje B (Ž)
Kadeti A (M)
Kadetkinje A (Ž)
Kadeti B (M)
Kadetkinje B (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FRIENDS KICK - ženski
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe kadetkinje A - 27
Mlađe kadetkinje A - 30
Mlađe kadetkinje A - 33
Mlađe kadetkinje A - 47
Mlađe kadetkinje A +51
Mlađe kadetkinje A - 27
C038
97
2
NIKOLINA IVANOVIĆ (DUBRAVA)
245
1
TESA NOVOSEL (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA IVANOVIĆ, Dubrava
2. TESA NOVOSEL, Tigar Zagreb
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje A - 30
C027
387
0
NICOLE SEKO (JASTREB)
286
2
LENA MIHIC (PANTERA)
303
LOTA RAKIĆ (JASTREB)
C028
401
2
SARA KRIKŠIĆ MIKŠIĆ (JASTREB)
315
0
MIA POP (OMEGA)
227
KLARA BRKIĆ (TIGAZ)
C033
286
2
LENA MIHIC (PANTERA)
303
0
LOTA RAKIĆ (JASTREB)
C034
401
0
SARA KRIKŠIĆ MIKŠIĆ (JASTREB)
227
2
KLARA BRKIĆ (TIGAZ)
C044
286
2
LENA MIHIC (PANTERA)
227
0
KLARA BRKIĆ (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. LENA MIHIC, Pantera
2. KLARA BRKIĆ, Tigar Zagreb
3. LOTA RAKIĆ, Jastreb
3. SARA KRIKŠIĆ MIKŠIĆ, Jastreb
Mlađe kadetkinje A - 33
C032
458
2
GABRIJELA HORVAT (TIGAZ)
287
0
NIKA BAJZEK (PANTERA)
224
KAJA KRANJC (TIGAZ)
C043
458
0
GABRIJELA HORVAT (TIGAZ)
224
2
KAJA KRANJC (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. KAJA KRANJC, Tigar Zagreb
2. GABRIJELA HORVAT, Tigar Zagreb
3. NIKA BAJZEK, Pantera
3. ----
Mlađe kadetkinje A - 47
C039
131
2
MIA PARANOS (PK TEAM)
384
0
DORA LACKOVIĆ (.OSVIT)
Osvajači medalja
1. MIA PARANOS, Panda Karlovac Team
2. DORA LACKOVIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje A +51
C040
243
2
STELLA GABAJ (TIGAZ)
314
0
SARA GRUNHUT (OMEGA)
Osvajači medalja
1. STELLA GABAJ, Tigar Zagreb
2. SARA GRUNHUT, Omega
3. ----
3. ----