Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 2. kolo (437 natjecatelja)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mlađi kadeti A (M)
Mlađe kadetkinje A (Ž)
Mađi kadeti B (M)
Mlađe kadetkinje B (Ž)
Kadeti A (M)
Kadetkinje A (Ž)
Kadeti B (M)
Kadetkinje B (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FRIENDS KICK - ženski
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje A - 27
Mlađe kadetkinje A - 30
Mlađe kadetkinje A - 33
Mlađe kadetkinje A - 47
Mlađe kadetkinje A +51
Mlađe kadetkinje A - 27
C038
97
2
NIKOLINA IVANOVIĆ (DUBRAVA)
245
1
TESA NOVOSEL (TIGAZ)
Medalists
1. NIKOLINA IVANOVIĆ, Dubrava
2. TESA NOVOSEL, Tigar Zagreb
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje A - 30
C027
387
0
NICOLE SEKO (JASTREB)
286
2
LENA MIHIC (PANTERA)
303
LOTA RAKIĆ (JASTREB)
C028
401
2
SARA KRIKŠIĆ MIKŠIĆ (JASTREB)
315
0
MIA POP (OMEGA)
227
KLARA BRKIĆ (TIGAZ)
C033
286
2
LENA MIHIC (PANTERA)
303
0
LOTA RAKIĆ (JASTREB)
C034
401
0
SARA KRIKŠIĆ MIKŠIĆ (JASTREB)
227
2
KLARA BRKIĆ (TIGAZ)
C044
286
2
LENA MIHIC (PANTERA)
227
0
KLARA BRKIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. LENA MIHIC, Pantera
2. KLARA BRKIĆ, Tigar Zagreb
3. LOTA RAKIĆ, Jastreb
3. SARA KRIKŠIĆ MIKŠIĆ, Jastreb
Mlađe kadetkinje A - 33
C032
458
2
GABRIJELA HORVAT (TIGAZ)
287
0
NIKA BAJZEK (PANTERA)
224
KAJA KRANJC (TIGAZ)
C043
458
0
GABRIJELA HORVAT (TIGAZ)
224
2
KAJA KRANJC (TIGAZ)
Medalists
1. KAJA KRANJC, Tigar Zagreb
2. GABRIJELA HORVAT, Tigar Zagreb
3. NIKA BAJZEK, Pantera
3. ----
Mlađe kadetkinje A - 47
C039
131
2
MIA PARANOS (PK TEAM)
384
0
DORA LACKOVIĆ (.OSVIT)
Medalists
1. MIA PARANOS, Panda Karlovac Team
2. DORA LACKOVIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje A +51
C040
243
2
STELLA GABAJ (TIGAZ)
314
0
SARA GRUNHUT (OMEGA)
Medalists
1. STELLA GABAJ, Tigar Zagreb
2. SARA GRUNHUT, Omega
3. ----
3. ----