Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 2. kolo (437 natjecatelja)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mlađi kadeti A (M)
Mlađe kadetkinje A (Ž)
Mađi kadeti B (M)
Mlađe kadetkinje B (Ž)
Kadeti A (M)
Kadetkinje A (Ž)
Kadeti B (M)
Kadetkinje B (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FRIENDS KICK - ženski
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadeti A-37
Kadeti A-41
Kadeti A-45
Kadeti A-49
Kadeti A-61
Kadeti A-37
C001
305
0
VITO HOLJEVAC (JASTREB)
88
0
ALEN TONEL KAMBEROVIĆ (DUBRAVA)
374
DOMINIK MALOŠEVAC (COB)
C002
298
0
BRUNO MAJER (JASTREB)
7
2
PATRIK KOLAKOVIĆ (BIST)
267
KARLO BOŠNJAK (TKD PRA)
C010
88
2
ALEN TONEL KAMBEROVIĆ (DUBRAVA)
374
0
DOMINIK MALOŠEVAC (COB)
C011
7
2
PATRIK KOLAKOVIĆ (BIST)
267
1
KARLO BOŠNJAK (TKD PRA)
C025
88
0
ALEN TONEL KAMBEROVIĆ (DUBRAVA)
7
2
PATRIK KOLAKOVIĆ (BIST)
Medalists
1. PATRIK KOLAKOVIĆ, Bistra
2. ALEN TONEL KAMBEROVIĆ, Dubrava
3. KARLO BOŠNJAK, TK Prana Karlovac
3. DOMINIK MALOŠEVAC, Cobra
Kadeti A-41
C003
208
2
FILIP ERVAĆINOVIĆ (TIGAZ)
265
0
JAKOV ŽILIĆ (TKD PRA)
5
LEON KLANFAR (BIST)
194
ALEN NOVOSEL (TIGAZ)
203
SANEL MEŠKIN (JASTREB)
C012
208
2
FILIP ERVAĆINOVIĆ (TIGAZ)
5
0
LEON KLANFAR (BIST)
C013
194
2
ALEN NOVOSEL (TIGAZ)
203
0
SANEL MEŠKIN (JASTREB)
C026
208
2
FILIP ERVAĆINOVIĆ (TIGAZ)
194
0
ALEN NOVOSEL (TIGAZ)
Medalists
1. FILIP ERVAĆINOVIĆ, Tigar Zagreb
2. ALEN NOVOSEL, Tigar Zagreb
3. LEON KLANFAR, Bistra
3. SANEL MEŠKIN, Jastreb
Kadeti A-45
C014
302
0
VITO RAKIĆ (JASTREB)
415
2
PETAR DALMATIN (.OSVIT)
Medalists
1. PETAR DALMATIN, Taekwondo klub Osvit
2. VITO RAKIĆ, Jastreb
3. ----
3. ----
Kadeti A-49
C015
177
2
KARLO HOLJEVIĆ (PANTERA)
148
0
MISLAV KORNET (TKV)
Medalists
1. KARLO HOLJEVIĆ, Pantera
2. MISLAV KORNET, VRBOVEC
3. ----
3. ----
Kadeti A-61
C016
459
2
SVEN HORVAT (TIGAZ)
297
0
ROKO GULIN (JASTREB)
Medalists
1. SVEN HORVAT, Tigar Zagreb
2. ROKO GULIN, Jastreb
3. ----
3. ----