Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 2. kolo (437 natjecatelja)
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mlađi kadeti A (M)
Mlađe kadetkinje A (Ž)
Mađi kadeti B (M)
Mlađe kadetkinje B (Ž)
Kadeti A (M)
Kadetkinje A (Ž)
Kadeti B (M)
Kadetkinje B (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FRIENDS KICK - ženski
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
TEŽINE / UZRASTI
Kadeti A-37
Kadeti A-41
Kadeti A-45
Kadeti A-49
Kadeti A-61
Kadeti A-37
C001
305
0
VITO HOLJEVAC (JASTREB)
88
0
ALEN TONEL KAMBEROVIĆ (DUBRAVA)
374
DOMINIK MALOŠEVAC (COB)
C002
298
0
BRUNO MAJER (JASTREB)
7
2
PATRIK KOLAKOVIĆ (BIST)
267
KARLO BOŠNJAK (TKD PRA)
C010
88
2
ALEN TONEL KAMBEROVIĆ (DUBRAVA)
374
0
DOMINIK MALOŠEVAC (COB)
C011
7
2
PATRIK KOLAKOVIĆ (BIST)
267
1
KARLO BOŠNJAK (TKD PRA)
C025
88
0
ALEN TONEL KAMBEROVIĆ (DUBRAVA)
7
2
PATRIK KOLAKOVIĆ (BIST)
Osvajači medalja
1. PATRIK KOLAKOVIĆ, Bistra
2. ALEN TONEL KAMBEROVIĆ, Dubrava
3. KARLO BOŠNJAK, TK Prana Karlovac
3. DOMINIK MALOŠEVAC, Cobra
Kadeti A-41
C003
208
2
FILIP ERVAĆINOVIĆ (TIGAZ)
265
0
JAKOV ŽILIĆ (TKD PRA)
5
LEON KLANFAR (BIST)
194
ALEN NOVOSEL (TIGAZ)
203
SANEL MEŠKIN (JASTREB)
C012
208
2
FILIP ERVAĆINOVIĆ (TIGAZ)
5
0
LEON KLANFAR (BIST)
C013
194
2
ALEN NOVOSEL (TIGAZ)
203
0
SANEL MEŠKIN (JASTREB)
C026
208
2
FILIP ERVAĆINOVIĆ (TIGAZ)
194
0
ALEN NOVOSEL (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. FILIP ERVAĆINOVIĆ, Tigar Zagreb
2. ALEN NOVOSEL, Tigar Zagreb
3. LEON KLANFAR, Bistra
3. SANEL MEŠKIN, Jastreb
Kadeti A-45
C014
302
0
VITO RAKIĆ (JASTREB)
415
2
PETAR DALMATIN (.OSVIT)
Osvajači medalja
1. PETAR DALMATIN, Taekwondo klub Osvit
2. VITO RAKIĆ, Jastreb
3. ----
3. ----
Kadeti A-49
C015
177
2
KARLO HOLJEVIĆ (PANTERA)
148
0
MISLAV KORNET (TKV)
Osvajači medalja
1. KARLO HOLJEVIĆ, Pantera
2. MISLAV KORNET, VRBOVEC
3. ----
3. ----
Kadeti A-61
C016
459
2
SVEN HORVAT (TIGAZ)
297
0
ROKO GULIN (JASTREB)
Osvajači medalja
1. SVEN HORVAT, Tigar Zagreb
2. ROKO GULIN, Jastreb
3. ----
3. ----