Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 2. kolo (437 natjecatelja)
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mlađi kadeti A (M)
Mlađe kadetkinje A (Ž)
Mađi kadeti B (M)
Mlađe kadetkinje B (Ž)
Kadeti A (M)
Kadetkinje A (Ž)
Kadeti B (M)
Kadetkinje B (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FRIENDS KICK - ženski
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
TEŽINE / UZRASTI
Kadetkinje A-33
Kadetkinje A-37
Kadetkinje A-41
Kadetkinje A-44
Kadetkinje A-47
Kadetkinje A-51
Kadetkinje A-55
Kadetkinje A+59
Kadetkinje A-33
C004
269
0
KLARA BOŠNJAK (TKD PRA)
291
2
DORA SAMARZIJA (PANTERA)
422
LOURDES HRGOVIĆ (.OSVIT)
C020
291
2
DORA SAMARZIJA (PANTERA)
422
0
LOURDES HRGOVIĆ (.OSVIT)
Osvajači medalja
1. DORA SAMARZIJA, Pantera
2. LOURDES HRGOVIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. KLARA BOŠNJAK, TK Prana Karlovac
3. ----
Kadetkinje A-37
C017
413
0
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
426
0
NIKOLINA SIMIĆ (SPRTUS)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA SIMIĆ, SPIRITUS
2. ----
3. ----
3. ----
Kadetkinje A-41
C018
275
2
NINA ŠKET (TKD PRA)
411
0
LEA MALOIĆ (.OSVIT)
Osvajači medalja
1. NINA ŠKET, TK Prana Karlovac
2. LEA MALOIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. ----
3. ----
Kadetkinje A-44
C005
12
0
PETRA KLEN (FOX)
403
2
EMA HRIBAR (.OSVIT)
412
MILA ČUJIĆ (.OSVIT)
C021
403
0
EMA HRIBAR (.OSVIT)
412
2
MILA ČUJIĆ (.OSVIT)
Osvajači medalja
1. MILA ČUJIĆ, Taekwondo klub Osvit
2. EMA HRIBAR, Taekwondo klub Osvit
3. PETRA KLEN, Fox
3. ----
Kadetkinje A-47
C006
376
0
ANA JURIĆ (.OSVIT)
144
2
LETIZIA ŠIMUNEC (TKV)
25
PAULINA KOVAČEVIĆ (FOX)
C022
144
0
LETIZIA ŠIMUNEC (TKV)
25
2
PAULINA KOVAČEVIĆ (FOX)
Osvajači medalja
1. PAULINA KOVAČEVIĆ, Fox
2. LETIZIA ŠIMUNEC, VRBOVEC
3. ANA JURIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. ----
Kadetkinje A-51
C007
306
0
KSENIJA KOSO (JASTREB)
8
0
VIKTORIJA OSLOVAR (FOX)
C008
56
0
MARIJA ŠPOLJAREC (TKDDS)
15
2
LUCIJA HAJDUKOVIĆ (FOX)
C023
8
0
VIKTORIJA OSLOVAR (FOX)
15
2
LUCIJA HAJDUKOVIĆ (FOX)
Osvajači medalja
1. LUCIJA HAJDUKOVIĆ, Fox
2. VIKTORIJA OSLOVAR, Fox
3. MARIJA ŠPOLJAREC, DUGO SELO
3. ----
Kadetkinje A-55
C009
402
1
ANA LAKOŠ (.OSVIT)
322
2
ANA ROMANIC (PANTERA)
381
ANA LACKOVIĆ (.OSVIT)
C024
322
1
ANA ROMANIC (PANTERA)
381
2
ANA LACKOVIĆ (.OSVIT)
Osvajači medalja
1. ANA LACKOVIĆ, Taekwondo klub Osvit
2. ANA ROMANIC, Pantera
3. ANA LAKOŠ, Taekwondo klub Osvit
3. ----
Kadetkinje A+59
C019
9
2
TIHANA KADOIĆ (FOX)
414
1
ANTONIA ŠILJEVINAC (OZALJ)
Osvajači medalja
1. TIHANA KADOIĆ, Fox
2. ANTONIA ŠILJEVINAC, Ozalj
3. ----
3. ----