Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 2. kolo (437 natjecatelja)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mlađi kadeti A (M)
Mlađe kadetkinje A (Ž)
Mađi kadeti B (M)
Mlađe kadetkinje B (Ž)
Kadeti A (M)
Kadetkinje A (Ž)
Kadeti B (M)
Kadetkinje B (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FRIENDS KICK - ženski
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadetkinje A-33
Kadetkinje A-37
Kadetkinje A-41
Kadetkinje A-44
Kadetkinje A-47
Kadetkinje A-51
Kadetkinje A-55
Kadetkinje A+59
Kadetkinje A-33
C004
269
0
KLARA BOŠNJAK (TKD PRA)
291
2
DORA SAMARZIJA (PANTERA)
422
LOURDES HRGOVIĆ (.OSVIT)
C020
291
2
DORA SAMARZIJA (PANTERA)
422
0
LOURDES HRGOVIĆ (.OSVIT)
Medalists
1. DORA SAMARZIJA, Pantera
2. LOURDES HRGOVIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. KLARA BOŠNJAK, TK Prana Karlovac
3. ----
Kadetkinje A-37
C017
413
0
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
426
0
NIKOLINA SIMIĆ (SPRTUS)
Medalists
1. NIKOLINA SIMIĆ, SPIRITUS
2. ----
3. ----
3. ----
Kadetkinje A-41
C018
275
2
NINA ŠKET (TKD PRA)
411
0
LEA MALOIĆ (.OSVIT)
Medalists
1. NINA ŠKET, TK Prana Karlovac
2. LEA MALOIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. ----
3. ----
Kadetkinje A-44
C005
12
0
PETRA KLEN (FOX)
403
2
EMA HRIBAR (.OSVIT)
412
MILA ČUJIĆ (.OSVIT)
C021
403
0
EMA HRIBAR (.OSVIT)
412
2
MILA ČUJIĆ (.OSVIT)
Medalists
1. MILA ČUJIĆ, Taekwondo klub Osvit
2. EMA HRIBAR, Taekwondo klub Osvit
3. PETRA KLEN, Fox
3. ----
Kadetkinje A-47
C006
376
0
ANA JURIĆ (.OSVIT)
144
2
LETIZIA ŠIMUNEC (TKV)
25
PAULINA KOVAČEVIĆ (FOX)
C022
144
0
LETIZIA ŠIMUNEC (TKV)
25
2
PAULINA KOVAČEVIĆ (FOX)
Medalists
1. PAULINA KOVAČEVIĆ, Fox
2. LETIZIA ŠIMUNEC, VRBOVEC
3. ANA JURIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. ----
Kadetkinje A-51
C007
306
0
KSENIJA KOSO (JASTREB)
8
0
VIKTORIJA OSLOVAR (FOX)
C008
56
0
MARIJA ŠPOLJAREC (TKDDS)
15
2
LUCIJA HAJDUKOVIĆ (FOX)
C023
8
0
VIKTORIJA OSLOVAR (FOX)
15
2
LUCIJA HAJDUKOVIĆ (FOX)
Medalists
1. LUCIJA HAJDUKOVIĆ, Fox
2. VIKTORIJA OSLOVAR, Fox
3. MARIJA ŠPOLJAREC, DUGO SELO
3. ----
Kadetkinje A-55
C009
402
1
ANA LAKOŠ (.OSVIT)
322
2
ANA ROMANIC (PANTERA)
381
ANA LACKOVIĆ (.OSVIT)
C024
322
1
ANA ROMANIC (PANTERA)
381
2
ANA LACKOVIĆ (.OSVIT)
Medalists
1. ANA LACKOVIĆ, Taekwondo klub Osvit
2. ANA ROMANIC, Pantera
3. ANA LAKOŠ, Taekwondo klub Osvit
3. ----
Kadetkinje A+59
C019
9
2
TIHANA KADOIĆ (FOX)
414
1
ANTONIA ŠILJEVINAC (OZALJ)
Medalists
1. TIHANA KADOIĆ, Fox
2. ANTONIA ŠILJEVINAC, Ozalj
3. ----
3. ----