Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
5 SOKOL OPEN
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Pioniri A
Pionirke A
Pioniri B
Pionirke B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori
Juniorke
Seniori
Seniorke
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Pioniri A -21
Pioniri A -23
Pioniri A -25
Pioniri A -27
Pioniri A -31
Pioniri A -33
Pioniri A -36
Pioniri A -40
Pioniri A +40
Pioniri A -21
B056
520
8
DRAGAN LANG (ELIT)
256
16
VUKAŠIN MOJSILOVIĆ (ŠA SRB)
Osvajači medalja
1. VUKAŠIN MOJSILOVIĆ, Šabac
2. DRAGAN LANG, Elit
3. ----
3. ----
Pioniri A -23
B057
392
3
FILIP ZEKANOVIC (JOP)
92
4
BOJAN PETROVIC (JOP)
Osvajači medalja
1. BOJAN PETROVIC, JOPA
2. FILIP ZEKANOVIC, JOPA
3. ----
3. ----
Pioniri A -25
B008
516
11
IVAN ŠALAMON (ELIT)
391
1
LUKA BODIROGIC (JOP)
514
PAVLE TASOVSKI (OMEGABG)
401
MLADEN LAZIC (LET)
262
MARKO MIHAILOVIĆ (ŠA SRB)
B038
516
7
IVAN ŠALAMON (ELIT)
514
4
PAVLE TASOVSKI (OMEGABG)
B039
401
0
MLADEN LAZIC (LET)
262
5
MARKO MIHAILOVIĆ (ŠA SRB)
B078
516
13
IVAN ŠALAMON (ELIT)
262
3
MARKO MIHAILOVIĆ (ŠA SRB)
Osvajači medalja
1. IVAN ŠALAMON, Elit
2. MARKO MIHAILOVIĆ, Šabac
3. PAVLE TASOVSKI, omegabg
3. MLADEN LAZIC, Letnjikovac
Pioniri A -27
B023
366
14
UROŠ BELANOVIĆ (ŠA SRB)
406
2
SASA JOVANOVIC (LET)
B024
393
4
JOVAN PAVLOVIC (LET)
441
16
NJEGOS PANTIC (JOP)
B068
366
12
UROŠ BELANOVIĆ (ŠA SRB)
441
4
NJEGOS PANTIC (JOP)
Osvajači medalja
1. UROŠ BELANOVIĆ, Šabac
2. NJEGOS PANTIC, JOPA
3. SASA JOVANOVIC, Letnjikovac
3. JOVAN PAVLOVIC, Letnjikovac
Pioniri A -31
B009
450
7
NIKOLA RANKOVIĆ (AZIJA)
420
0
OGNJEN POPOVIC (JOP)
521
SRDJAN TOMIC (ELIT)
407
LUKA PAVLOVIC (LET)
515
SEJDO HUREMOVIC (SOKOL)
B040
450
0
NIKOLA RANKOVIĆ (AZIJA)
521
0
SRDJAN TOMIC (ELIT)
B041
407
9
LUKA PAVLOVIC (LET)
515
6
SEJDO HUREMOVIC (SOKOL)
B079
521
3
SRDJAN TOMIC (ELIT)
407
12
LUKA PAVLOVIC (LET)
Osvajači medalja
1. LUKA PAVLOVIC, Letnjikovac
2. SRDJAN TOMIC, Elit
3. SEJDO HUREMOVIC, SOKOL
3. NIKOLA RANKOVIĆ, Azija
Pioniri A -33
B010
36
0
IVO SANDEV (KATALEA)
443
0
NIKOLA LUKIĆ (AZIJA)
437
AMIR ABAZ (TKD NUR)
135
IVAN PAJIC (SOKOL)
444
NOVAK STANIĆ (AZIJA)
B042
443
8
NIKOLA LUKIĆ (AZIJA)
437
4
AMIR ABAZ (TKD NUR)
B043
135
0
IVAN PAJIC (SOKOL)
444
17
NOVAK STANIĆ (AZIJA)
B080
443
2
NIKOLA LUKIĆ (AZIJA)
444
3
NOVAK STANIĆ (AZIJA)
Osvajači medalja
1. NOVAK STANIĆ, Azija
2. NIKOLA LUKIĆ, Azija
3. IVAN PAJIC, SOKOL
3. AMIR ABAZ, "NUR"
Pioniri A -36
B011
397
0
VELJKO PANIC (LET)
263
0
VUKAN OBADOVIĆ (ŠA SRB)
275
MARKO BURUSIC (LOLA)
83
SERGEJ TEOFILOVIĆ (DERVENT)
509
DJORDJE PURIC (OMEGABG)
B044
397
10
VELJKO PANIC (LET)
275
0
MARKO BURUSIC (LOLA)
B045
83
5
SERGEJ TEOFILOVIĆ (DERVENT)
509
15
DJORDJE PURIC (OMEGABG)
B081
397
3
VELJKO PANIC (LET)
509
5
DJORDJE PURIC (OMEGABG)
Osvajači medalja
1. DJORDJE PURIC, omegabg
2. VELJKO PANIC, Letnjikovac
3. SERGEJ TEOFILOVIĆ, DERVENTA
3. MARKO BURUSIC, Lola
Pioniri A -40
B058
414
1
STEVO MILOVANOVIC (JOP)
412
5
NIKOLA ALEMPIC (JOP)
Osvajači medalja
1. NIKOLA ALEMPIC, JOPA
2. STEVO MILOVANOVIC, JOPA
3. ----
3. ----
Pioniri A +40
B025
499
5
EMIR TIHIC (JOP)
145
7
MARKO HRELJAC (IMP-SRB)
B026
84
2
MARKO PETROVIC (JOP)
253
15
MARKO LAZIĆ (ŠA SRB)
B069
145
1
MARKO HRELJAC (IMP-SRB)
253
2
MARKO LAZIĆ (ŠA SRB)
Osvajači medalja
1. MARKO LAZIĆ, Šabac
2. MARKO HRELJAC, Imperium
3. MARKO PETROVIC, JOPA
3. EMIR TIHIC, JOPA