Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
5 SOKOL OPEN
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Pinori, Kadeti, Juniori, Seniori
KICK
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
Pioniri A
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
IVAN ŠALAMON
Elit
PNR-A-M-25
3
3
31
0
23
2.
UROŠ BELANOVIĆ
Šabac
PNR-A-M-27
2
2
26
0
20
3.
NOVAK STANIĆ
Azija
PNR-A-M-33
2
2
20
0
18
4.
MARKO LAZIĆ
Šabac
PNR-A-M+40
2
2
17
0
14
5.
LUKA PAVLOVIC
Letnjikovac
PNR-A-M-31
2
2
21
0
12
6.
DJORDJE PURIC
omegabg
PNR-A-M-36
2
2
20
0
12
7.
VUKAŠIN MOJSILOVIĆ
Šabac
PNR-A-M-21
1
1
16
0
8
8.
NIKOLA ALEMPIC
JOPA
PNR-A-M-40
1
1
5
0
4
9.
BOJAN PETROVIC
JOPA
PNR-A-M-23
1
1
4
0
1
10.
VELJKO PANIC
Letnjikovac
PNR-A-M-36
2
1
13
0
8
11.
NIKOLA RANKOVIĆ
Azija
PNR-A-M-31
2
1
7
0
7
12.
NJEGOS PANTIC
JOPA
PNR-A-M-27
2
1
20
0
4
13.
NIKOLA LUKIĆ
Azija
PNR-A-M-33
2
1
10
0
3
14.
MARKO HRELJAC
Imperium
PNR-A-M+40
2
1
8
0
1
15.
MARKO MIHAILOVIĆ
Šabac
PNR-A-M-25
2
1
8
0
-5
16.
SRDJAN TOMIC
Elit
PNR-A-M-31
2
1
3
0
-9
17.
FILIP ZEKANOVIC
JOPA
PNR-A-M-23
1
0
3
0
-1
18.
EMIR TIHIC
JOPA
PNR-A-M+40
1
0
5
0
-2
19.
SEJDO HUREMOVIC
SOKOL
PNR-A-M-31
1
0
6
0
-3
20.
PAVLE TASOVSKI
omegabg
PNR-A-M-25
1
0
4
0
-3
21.
AMIR ABAZ
"NUR"
PNR-A-M-33
1
0
4
0
-4
22.
STEVO MILOVANOVIC
JOPA
PNR-A-M-40
1
0
1
0
-4
23.
MLADEN LAZIC
Letnjikovac
PNR-A-M-25
1
0
0
0
-5
24.
OGNJEN POPOVIC
JOPA
PNR-A-M-31
1
0
0
0
-7
25.
DRAGAN LANG
Elit
PNR-A-M-21
1
0
8
0
-8
26.
SERGEJ TEOFILOVIĆ
DERVENTA
PNR-A-M-36
1
0
5
0
-10
27.
LUKA BODIROGIC
JOPA
PNR-A-M-25
1
0
1
0
-10
28.
MARKO BURUSIC
Lola
PNR-A-M-36
1
0
0
0
-10
29.
JOVAN PAVLOVIC
Letnjikovac
PNR-A-M-27
1
0
4
0
-12
30.
SASA JOVANOVIC
Letnjikovac
PNR-A-M-27
1
0
2
0
-12
31.
MARKO PETROVIC
JOPA
PNR-A-M+40
1
0
2
0
-13
32.
IVAN PAJIC
SOKOL
PNR-A-M-33
1
0
0
0
-17
Pionirke A
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ALEKSANDRA MITIĆ
Imperium
PNR-A-Ž-36
3
3
20
0
9
2.
MINA MITROVIC
Letnjikovac
PNR-A-Ž-31
2
2
17
0
12
3.
JOVANA JELISAVCIC
Letnjikovac
PNR-A-Ž+40
1
1
16
0
16
4.
MILICA PETROVIC
JOPA
PNR-A-Ž-33
1
1
20
0
12
5.
SANJA GLIGOREVIĆ
SOKOL
PNR-A-Ž-40
1
1
12
0
3
6.
MARIJANA TANASIĆ
SOKOL
PNR-A-Ž-31
2
1
20
0
3
7.
NADJA IGNJATOVIC
Letnjikovac
PNR-A-Ž-36
2
1
16
0
0
8.
ANA TIJANIĆ
Šabac
PNR-A-Ž-31
2
1
5
0
-3
9.
MILICA TOSKOVIC
KrKORYO
PNR-A-Ž-36
1
0
0
0
-1
10.
ANDREA GAJIC
SOKOL
PNR-A-Ž-36
1
0
5
0
-2
11.
MILICA TIJANIĆ
Šabac
PNR-A-Ž-40
1
0
9
0
-3
12.
ANASTASIJA ANDRIC
JOPA
PNR-A-Ž-31
1
0
2
0
-3
13.
MARIJA ERIC
SOKOL
PNR-A-Ž-36
1
0
2
0
-6
14.
MINA PETKOVIĆ
Imperium
PNR-A-Ž-31
1
0
6
0
-9
15.
ANA NOVAKOVIC
JOPA
PNR-A-Ž-33
1
0
8
0
-12
16.
SANDRA STAMEVSKI
Imperium
PNR-A-Ž+40
1
0
0
0
-16
Pioniri B
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ČEDOMIR LAZIĆ
Šabac
PNR-B-M-36
4
4
21
0
9
2.
ANES HASANIĆ
Dragon
PNR-B-M-21
3
3
24
1
23
3.
DARKO KARANOVIĆ
DERVENTA
PNR-B-M+40
3
3
19
0
16
4.
SRĐAN TEOFILOVIĆ
DERVENTA
PNR-B-M-31
3
3
22
0
15
5.
LAZAR LOPAR
TKD/Kozara/ Prijedor
PNR-B-M-27
3
3
18
0
15
6.
ALEKSANDAR ZARIĆ
MEDVODE
PNR-B-M-40
3
3
19
0
9
7.
MLADEN RISTIC
SOKOL
PNR-B-M-25
3
3
18
0
7
8.
MILOS RISTIC
SOKOL
PNR-B-M-33
3
3
10
0
7
9.
ELMAN ŠKILJO
Dragon
PNR-B-M-23
2
2
40
0
38
10.
ANDRIJA KRKLJES
omegabg
PNR-B-M-19
2
2
24
0
24
11.
AHMED ŠKULJ
"NUR"
PNR-B-M-29
2
2
9
0
7
12.
ĐORĐE REPIJA
DERVENTA
PNR-B-M-36
4
3
18
0
13
13.
SAŠA PERKIĆ
ZLATNI LJILJANI
PNR-B-M+40
4
3
10
0
0
14.
MATIJA IVANKOVIC
omegabg
PNR-B-M-36
3
2
25
0
19
15.
DAMJAN TADIĆ
DERVENTA
PNR-B-M-36
3
2
22
0
16
16.
STEFAN TEŠENDIĆ
DERVENTA
PNR-B-M-31
3
2
21
0
12
17.
DAVID SAVIĆ
SOKOL
PNR-B-M-25
3
2
18
0
12
18.
ŽARKO KRAJIŠNIK
Šabac
PNR-B-M-29
3
2
19
0
11
19.
LUKA MITROVIĆ
Šabac
PNR-B-M-40
3
2
17
0
7
20.
LUKA MATIJAS
TKD/Kozara/ Prijedor
PNR-B-M-27
3
2
14
0
4
21.
NIKOLA ZARIĆ
MEDVODE
PNR-B-M+40
3
2
12
0
4
22.
LAZAR MAGDIC
Lola
PNR-B-M-33
3
2
7
0
4
23.
FILIP HORVAT
Škorpion
PNR-B-M-40
2
1
20
0
11
24.
JOVAN MITROVIC
SOKOL
PNR-B-M-25
2
1
16
0
7
25.
DARIO ĐUKIĆ
DERVENTA
PNR-B-M-33
2
1
14
0
7
26.
NIKOLA MILUTINOVIC
JOPA
PNR-B-M-36
2
1
14
0
4
27.
OGNJEN KOVAČEVIĆ
SOKOL
PNR-B-M-23
2
1
15
0
2
28.
JUSUF FEJZIĆ
"NUR"
PNR-B-M-29
2
1
14
0
2
29.
KONSTANTIN JOKIĆ
Imperium
PNR-B-M-31
2
1
13
0
2
30.
ANES KOVAČ
"NUR"
PNR-B-M-29
2
1
12
0
2
31.
GORAN KOVAČEVIĆ
SOKOL
PNR-B-M-19
2
1
16
0
1
32.
MATEJA MILETIC
omegabg
PNR-B-M-36
2
1
15
0
1
33.
MARKO ĐEKIĆ
DERVENTA
PNR-B-M-40
2
1
8
0
1
34.
MILOS VASILJEVIC
Letnjikovac
PNR-B-M+40
2
1
7
0
1
35.
MUHAREM HASANIĆ
Dragon
PNR-B-M-27
2
1
6
0
1
36.
DANIJEL DELIC
JOPA
PNR-B-M-33
2
1
5
0
1
37.
BRANISLAV ERAK
SOKOL
PNR-B-M-33
2
1
8
0
0
38.
NIKSA STANISAVLJEVIC
TKD/Kozara/ Prijedor
PNR-B-M-40
2
1
8
0
0
39.
SLAVISA SIMEUNOVIC
SOKOL
PNR-B-M+40
2
1
11
0
-1
40.
SERGEJ MILANOVIĆ
Imperium
PNR-B-M-33
2
1
7
0
-2
41.
ĐORĐE SARIĆ
DERVENTA
PNR-B-M-21
2
1
4
0
-2
42.
BENJAMIN MUMINOVIĆ
Dragon
PNR-B-M-40
2
1
7
0
-4
43.
ĐORĐE DRAGOJLOVIĆ
SOKOL
PNR-B-M-33
2
1
0
0
-4
44.
ŽARKO DRAGIĆ
SOKOL
PNR-B-M+40
2
1
9
0
-5
45.
MILAN KOVAČEVIĆ
SOKOL
PNR-B-M-40
2
1
3
0
-5
46.
TARIK HASANIĆ
Dragon
PNR-B-M-21
2
1
4
0
-8
47.
ANDREJ PAVLOVIĆ
DERVENTA
PNR-B-M-25
2
1
8
0
-11
48.
TODOR KRKLJES
omegabg
PNR-B-M-31
2
1
5
0
-11
49.
PETAR MITROVIĆ
SOKOL
PNR-B-M-23
2
1
4
0
-25
50.
ANDREJ BJELOŠEVIĆ
DERVENTA
PNR-B-M-33, PNR-B-M-36
3
1
6
0
-1
51.
JURAJ KORETIĆ
Škorpion
PNR-B-M+40
1
0
0
0
0
52.
STEFAN RADANOVIĆ
DERVENTA
PNR-B-M-36
1
0
8
0
-1
53.
NEMANJA GLIGOREVIC
SOKOL
PNR-B-M-25
1
0
7
0
-1
54.
VANES SALKANOVIĆ
Dragon
PNR-B-M-25
1
0
6
0
-1
55.
OGNJEN RADOVANOVIC
SOKOL
PNR-B-M-40
1
0
4
0
-1
56.
OGNJEN SIMEUNOVIĆ
SOKOL
PNR-B-M-31
1
0
4
0
-1
57.
ALEKSA BULIC
TKD/Kozara/ Prijedor
PNR-B-M-31
1
0
3
0
-1
58.
TOMISLAV PETROVIC
SOKOL
PNR-B-M-36
1
0
3
0
-1
59.
DEJAN MILOVANOVIĆ
DERVENTA
PNR-B-M-33
1
0
2
0
-1
60.
JOVAN TODOROVIC
omegabg
PNR-B-M-21
1
0
2
0
-1
61.
BELMIN TUKIĆ
Dragon
PNR-B-M+40
1
0
6
0
-2
62.
DRAGAN ERAK
SOKOL
PNR-B-M+40
1
0
5
0
-2
63.
STEFAN ŠOGOROVIĆ
DERVENTA
PNR-B-M-40
1
0
5
0
-2
64.
MARKO PETROVIC
TKD/Kozara/ Prijedor
PNR-B-M+40
1
0
6
0
-3
65.
LUKA BILIC
SOKOL
PNR-B-M+40
1
0
3
0
-3
66.
GABRIJEL ĐURIČIĆ
DERVENTA
PNR-B-M-23
1
0
1
0
-3
67.
VLADAN MARKOVIC
SOKOL
PNR-B-M-27
1
0
1
0
-3
68.
ALI TALHA OSCUBAN
ZLATNI LJILJANI
PNR-B-M-25
1
0
0
0
-3
69.
ISMIR KOVAČ
"NUR"
PNR-B-M-21
1
0
0
0
-3
70.
PREDRAG ELČIĆ
SOKOL
PNR-B-M-31
1
0
7
0
-4
71.
HARUN VEHAB
"NUR"
PNR-B-M-40
1
0
4
0
-4
72.
VEDAD NALIĆ
BLACK BELT
PNR-B-M-33
1
0
3
0
-4
73.
LUKAS JOVANOVIC
SOKOL
PNR-B-M-27
1
0
2
0
-4
74.
NIKOLA BURIĆ
SOKOL
PNR-B-M-36
1
0
0
0
-4
75.
UROŠ BOKAN
SOKOL
PNR-B-M-27
1
0
4
0
-5
76.
NIKOLA VULOVIĆ
SOKOL
PNR-B-M+40
1
0
0
0
-5
77.
MERIM BAŠIĆ
Dragon
PNR-B-M-29
1
0
5
0
-6
78.
MARKO LEJIĆ
DERVENTA
PNR-B-M-29
1
0
4
0
-6
79.
STEFAN MILOVANOVIC
JOPA
PNR-B-M-36
1
0
5
0
-7
80.
PREDRAG LAZIĆ
SOKOL
PNR-B-M-36
1
0
2
0
-8
81.
ALEKSANDAR JELIČIĆ
SOKOL
PNR-B-M-33
1
0
1
0
-8
82.
SAVO LUČIĆ
DERVENTA
PNR-B-M-27
1
0
0
0
-8
83.
DAVID TOSOVIC
omegabg
PNR-B-M-21
1
0
1
0
-9
84.
PREDRAG SIMIĆ
DERVENTA
PNR-B-M-25
1
0
4
0
-10
85.
MLADEN JOVIC
SOKOL
PNR-B-M-29
1
0
2
0
-10
86.
RELJA MALIĆ
SOKOL
PNR-B-M-40
1
0
2
0
-12
87.
MARIO ĐEKIĆ
DERVENTA
PNR-B-M-23
1
0
1
0
-12
88.
SAVO VIDAKOVIĆ
SOKOL
PNR-B-M-31
1
0
1
0
-12
89.
KRISTIJAN STANIĆ
DERVENTA
PNR-B-M-36
1
0
0
0
-12
90.
MIHAILO STEVANOVIĆ
SOKOL
PNR-B-M-36
1
0
0
0
-12
91.
MILOJKO POPOVIĆ
DERVENTA
PNR-B-M-19
1
0
0
0
-12
92.
OMER MEHMEDOVIĆ
Dragon
PNR-B-M-19
1
0
3
0
-13
93.
SLOBODAN JAMEDŽIJA
DERVENTA
PNR-B-M-36
1
0
1
0
-16
Pionirke B
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
NADINA MEHMEDOVIĆ
Dragon
PNR-B-Ž+40
3
3
18
0
13
2.
TEODORA KOVAČEVIĆ
SOKOL
PNR-B-Ž-27
2
2
23
0
20
3.
SARA BAJRIĆ
Dragon
PNR-B-Ž-21
2
2
34
0
19
4.
ILHANA KOVAČEVIĆ
"NUR"
PNR-B-Ž-29
2
2
24
0
18
5.
STEFANI BANJAC
DERVENTA
PNR-B-Ž-33
2
2
19
0
13
6.
JELENA OSTOJIC
SOKOL
PNR-B-Ž-31
2
2
10
0
8
7.
KANITA MUMINOVIĆ
Dragon
PNR-B-Ž-25
2
2
15
0
1
8.
TIJANA NAJHOLD
Imperium
PNR-B-Ž-40
1
1
17
0
11
9.
MARIJA ĐEKIĆ
DERVENTA
PNR-B-Ž-19
1
1
15
0
4
10.
DANIJELA ĐUKIĆ
DERVENTA
PNR-B-Ž-36
1
1
2
0
2
11.
RUZICA STEVANOVIC
WOLF
PNR-B-Ž+40
3
2
18
0
14
12.
NADJA DRAGIC
TKD/Kozara/ Prijedor
PNR-B-Ž-33
3
2
10
0
3
13.
ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ
MEDVODE
PNR-B-Ž+40
3
2
8
0
0
14.
SUMEJA HASANIĆ
Dragon
PNR-B-Ž-31
2
1
12
0
7
15.
NELA SERDAREVIĆ
MEDVODE
PNR-B-Ž-27
2
1
17
0
6
16.
ANĐELA LAZIĆ
SOKOL
PNR-B-Ž-25
2
1
20
0
2
17.
IVANA PAJIC
SOKOL
PNR-B-Ž+40
2
1
7
0
1
18.
FATIMA ŠKILJO
Dragon
PNR-B-Ž-36
2
1
0
0
-2
19.
KATARINA ĆELIĆ
DERVENTA
PNR-B-Ž-40
2
1
10
0
-8
20.
MILICA MITROVIC
SOKOL
PNR-B-Ž+40
2
1
1
0
-8
21.
GORDANA DRAGIĆ
SOKOL
PNR-B-Ž-29
2
1
9
0
-10
22.
ANĐELA UDOVIČIĆ
DERVENTA
PNR-B-Ž-25
1
0
0
0
0
23.
NIKOLINA DAMJANOVIC
TKD/Kozara/ Prijedor
PNR-B-Ž-36
1
0
0
0
0
24.
VLADANA MARKOVIC
SOKOL
PNR-B-Ž-33
1
0
0
0
0
25.
MILENA TEPIĆ
DERVENTA
PNR-B-Ž+40
1
0
0
0
-1
26.
SANJA PERLIC
SOKOL
PNR-B-Ž+40
1
0
3
0
-2
27.
ANA LEKO
Škorpion
PNR-B-Ž+40
1
0
1
0
-2
28.
NATASA DJUKIC
JOPA
PNR-B-Ž-25
1
0
3
0
-3
29.
ANDJELA SAVIC
SOKOL
PNR-B-Ž-40
1
0
1
0
-3
30.
MARTA STANIC
SOKOL
PNR-B-Ž+40
1
0
1
0
-3
31.
NATAŠA TOMAŠEV
TKD-SLAVIJA
PNR-B-Ž-29
1
0
1
0
-3
32.
ADNA ZILKIĆ
Dragon
PNR-B-Ž-19
1
0
11
0
-4
33.
MILICA MARKOVIC
SOKOL
PNR-B-Ž-33
1
0
1
0
-4
34.
ANASTASIJA PAVLOVIĆ
DERVENTA
PNR-B-Ž-31
1
0
1
0
-5
35.
SABINA BALIĆ
Dragon
PNR-B-Ž-29
1
0
1
0
-5
36.
MAJA TUKIĆ
Dragon
PNR-B-Ž-21
1
0
14
0
-6
37.
ALEKSANDRA DEJANOVIĆ
DERVENTA
PNR-B-Ž-31
1
0
1
0
-10
38.
VANESA POTKOLNJAK
TKD/Kozara/ Prijedor
PNR-B-Ž-27
1
0
2
0
-12
39.
IVONA LUCIC
SOKOL
PNR-B-Ž-33
1
0
1
0
-12
40.
NIKOLINA MAKSIMOVIC
SOKOL
PNR-B-Ž+40
1
0
1
0
-12
41.
ADNA BERBIĆ
"NUR"
PNR-B-Ž-21
1
0
1
0
-13
42.
LAMIJA ŠKILJO
Dragon
PNR-B-Ž-27
1
0
0
0
-14
Kadeti A
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
DEJAN JOVANOVIĆ
DERVENTA
KAD-A-M-45
3
3
29
0
23
2.
EMIR GORALIJA
"NUR"
KAD-A-M-49
3
3
26
0
10
3.
MIHAJLO JOVIC
SOKOL
KAD-A-M-37
3
3
11
0
5
4.
BORIS BOJANIC
SOKOL
KAD-A-M+65
2
2
38
0
26
5.
NEDŽAD HUSIĆ
Novi Grad Sarajevo
KAD-A-M-41
2
2
20
0
18
6.
MATEJA VUČINIĆ
Šabac
KAD-A-M-53
2
2
15
0
10
7.
LAZAR ADAMOVIC
omegabg
KAD-A-M-33
1
1
14
0
8
8.
DUŠAN BOŽANIĆ
Imperium
KAD-A-M-61
1
1
7
0
5
9.
MLADEN PETROVIC
SOKOL
KAD-A-M-57
1
1
3
0
1
10.
EVELIN PILJUG
"NUR"
KAD-A-M-53
3
2
26
0
14
11.
FILIP HRELJAC
Imperium
KAD-A-M-49
3
2
20
0
5
12.
DEJAN DIMITRIC
SOKOL
KAD-A-M-41
3
2
13
0
-3
13.
STAŠA STANIĆ
Azija
KAD-A-M-45
3
2
9
0
-7
14.
VANJA MICIC
WOLF
KAD-A-M+65
3
2
14
0
-9
15.
ZIVAN STANOJLOVIC
JOPA
KAD-A-M-61
2
1
10
1
2
16.
MARKO PETRUSHEVSKI
Delini - Iilinden
KAD-A-M-57
2
1
19
0
12
17.
STRAHINJA STEPANOVIC
Letnjikovac
KAD-A-M-49
2
1
19
0
10
18.
MILAN STEVANOVIĆ
SOKOL
KAD-A-M-49
2
1
14
0
10
19.
MILOŠ MILENKOVIĆ
Azija
KAD-A-M-37
2
1
6
0
1
20.
DAVID CVIJANIKIĆ
DERVENTA
KAD-A-M-53
2
1
10
0
0
21.
STEFAN VUKADINOVIC
SOKOL
KAD-A-M+65
2
1
0
0
0
22.
SADIN TUKIĆ
Dragon
KAD-A-M+65
2
1
9
0
-11
23.
STEVAN MILOVANOVIĆ
Šabac
KAD-A-M-49
2
1
7
0
-12
24.
ALEKSANDAR ZEKIC
JOPA
KAD-A-M+65
1
0
0
0
0
25.
DAVOR KRSTEVSKI
Delini - Iilinden
KAD-A-M-45
1
0
0
0
0
26.
LUKA LEKO
Škorpion
KAD-A-M-49
1
0
8
0
-1
27.
ANDREJ ANDRIC
JOPA
KAD-A-M-37
1
0
5
0
-1
28.
STEFAN VIĆENTIĆ
Šabac
KAD-A-M-45
1
0
4
0
-1
29.
VEDAD ŠEMIĆ
"NUR"
KAD-A-M-41
1
0
4
0
-1
30.
VIKTOR ČIČIĆ
TKD/Kozara/ Prijedor
KAD-A-M-37
1
0
3
0
-1
31.
FRANKO JOSIP SKOKO
Karlovac
KAD-A-M-41
1
0
5
0
-2
32.
JOVAN MALIĆ
SOKOL
KAD-A-M+65
1
0
5
0
-3
33.
RADE MARKOVIC
SOKOL
KAD-A-M-49
1
0
4
0
-3
34.
STEFAN MILIC
KrKORYO
KAD-A-M-53
1
0
4
0
-3
35.
LUKA STANOJLOVIĆ
Azija
KAD-A-M-45
1
0
2
0
-3
36.
ALEKSANDAR SUKARA
JOPA
KAD-A-M+65
1
0
0
0
-3
37.
ANDREJ ANTONIJEVIC
omegabg
KAD-A-M-37
1
0
3
0
-4
38.
DARKO GAJIC
SOKOL
KAD-A-M-49
1
0
5
0
-7
39.
DAVID RAKUŠA
Karlovac
KAD-A-M-61
1
0
1
0
-7
40.
NEMANJA GOLUBOVIĆ
SOKOL
KAD-A-M-33
1
0
6
0
-8
41.
HRISTIJAN SPASOVSKI
Delini - Iilinden
KAD-A-M-53
1
0
3
0
-9
42.
BRANKO JOVIC
SOKOL
KAD-A-M-41
1
0
1
0
-12
43.
GORAN BUNČIĆ
Karlovac
KAD-A-M-45
1
0
0
0
-12
44.
LUKA JOVANOVIĆ
Lola
KAD-A-M-49
1
0
0
0
-12
45.
STEFAN TAKOV
Azija
KAD-A-M-53
1
0
0
0
-12
46.
ALEKSANDAR ŠKALJAC
Imperium
KAD-A-M-57
1
0
4
0
-13
Kadetkinje A
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
DIJANA TANASIC
SOKOL
KAD-A-Ž-47
3
3
30
0
29
2.
ALEKSANDRA PERISIC
Azija
KAD-A-Ž-44
3
3
24
0
24
3.
NADICA BOŽANIĆ
Imperium
KAD-A-Ž-55
2
2
38
0
34
4.
ANJA SIMIĆ
Elit
KAD-A-Ž-41
2
2
19
0
16
5.
DEJANA MARKOVIC
SOKOL
KAD-A-Ž-37
2
2
17
0
7
6.
JOVANA NOVAKOVIC
SOKOL
KAD-A-Ž+59
2
2
13
0
6
7.
LEJLA SERDAREVIĆ
MEDVODE
KAD-A-Ž-59
1
1
13
0
10
8.
MARTINA SANDELIĆ
Škorpion
KAD-A-Ž-44
3
2
22
0
22
9.
NATASA LAZIC
Letnjikovac
KAD-A-Ž-37
3
2
23
0
7
10.
VIKTORIJA BESEDNIK
Škorpion
KAD-A-Ž-41
2
1
13
0
2
11.
BILJANA JOVANOVIC
SOKOL
KAD-A-Ž+59
2
1
9
0
-2
12.
MERJEMA FEJZIĆ
"NUR"
KAD-A-Ž-47
2
1
0
0
-11
13.
MILICA STUPAR
TKD/Kozara/ Prijedor
KAD-A-Ž-47
1
0
0
0
0
14.
ALEKSANDRA SIMIC
KrKORYO
KAD-A-Ž+59
1
0
7
0
-2
15.
EMILIJA GORJANCIC
SOKOL
KAD-A-Ž+59
1
0
7
0
-2
16.
JELENA BREZIČANIN
Azija
KAD-A-Ž-41
1
0
7
0
-3
17.
LJILJANA VESELINOVIC
KrKORYO
KAD-A-Ž-47
1
0
1
0
-3
18.
AMINA GRAHIĆ
"NUR"
KAD-A-Ž-37
1
0
3
0
-4
19.
IRINA ZRNIĆ
Elit
KAD-A-Ž-37
1
0
0
0
-4
20.
TAMARA MALINOVIC
SOKOL
KAD-A-Ž-37
1
0
0
0
-6
21.
MAJA TOSKOVIC
KrKORYO
KAD-A-Ž-44
1
0
0
0
-7
22.
TAMARA RADIC
SOKOL
KAD-A-Ž-59
1
0
3
0
-10
23.
ŠEJLA VEHAB
"NUR"
KAD-A-Ž-55
1
0
4
0
-12
24.
ANDJELA BURUSIC
Lola
KAD-A-Ž-44
1
0
0
0
-12
25.
TEODORA OSTOJIC
SOKOL
KAD-A-Ž-44
1
0
0
0
-12
26.
EMRA HELJA
"NUR"
KAD-A-Ž-47
1
0
0
0
-15
27.
MARINA MALINOVIC
SOKOL
KAD-A-Ž-44
1
0
0
0
-15
28.
MUBINA MRKONJIĆ
"NUR"
KAD-A-Ž-41
1
0
0
0
-15
29.
MARIJA MITROVIC
SOKOL
KAD-A-Ž-55
1
0
0
0
-22
Kadeti B
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
NIKOLA RADOJIČIĆ
Vidikovac
KAD-B-M+65
2
2
16
0
15
2.
NIKOLA JOVANOVIC
SOKOL
KAD-B-M-53
2
2
14
0
8
3.
PETAR TEŠENDIĆ
DERVENTA
KAD-B-M-45
2
2
20
0
7
4.
BOGDAN TINTOR
SOKOL
KAD-B-M-41
2
2
9
0
7
5.
DARKO MICIC
SOKOL
KAD-B-M-61
2
2
6
0
5
6.
STEFAN MAKSIMOVIĆ
SOKOL
KAD-B-M-49
2
2
6
0
-4
7.
ARMIN KARIJASEVIC
SOKOL
KAD-B-M-65
1
1
12
0
12
8.
PERO ZIVANOVIC
SOKOL
KAD-B-M-37
1
1
10
0
7
9.
ALEKSANDAR PAJKANOVIC
SOKOL
KAD-B-M-45
2
1
19
0
5
10.
SASA SIMIC
SOKOL
KAD-B-M-49
2
1
10
0
4
11.
SERGEJ BJELOŠEVIĆ
DERVENTA
KAD-B-M-53
2
1
11
0
1
12.
DARKO MARKOVIC
JOPA
KAD-B-M-53
2
1
9
0
-1
13.
RADAN TOMIC
SOKOL
KAD-B-M-41
2
1
8
0
-1
14.
MILAN TEPIĆ
DERVENTA
KAD-B-M-65
2
1
3
0
-11
15.
RADOMIR MARKOVIC
SOKOL
KAD-B-M-49
1
0
9
0
7
16.
RISTO PANTIC
SOKOL
KAD-B-M-53
1
0
5
0
-1
17.
VIKTOR PUŠKIĆ
Šabac
KAD-B-M-65
1
0
2
0
-1
18.
BRANISLAV ĐOKIĆ
SOKOL
KAD-B-M-61
1
0
1
0
-1
19.
MIODRAG MILOSEVIC
SOKOL
KAD-B-M-41
1
0
4
0
-3
20.
RADISLAV JOVIC
SOKOL
KAD-B-M+65
1
0
1
0
-3
21.
VLADIMIR VASILJEVIC
SOKOL
KAD-B-M-41
1
0
1
0
-3
22.
MILIVOJE JOVANOVIC
SOKOL
KAD-B-M-61
1
0
0
0
-4
23.
DJORDJE LONCAR
omegabg
KAD-B-M-45
1
0
6
0
-6
24.
MLADEN VUKOVIĆ
Šabac
KAD-B-M-45
1
0
6
0
-6
25.
RATKO JOVANOVIC
SOKOL
KAD-B-M-37
1
0
3
0
-7
26.
ZELJKO ZDERO
SOKOL
KAD-B-M-49
1
0
2
0
-7
27.
NEMANJA ALEMPIC
JOPA
KAD-B-M-53
1
0
0
0
-7
28.
SLAVISA CEMBIC
JOPA
KAD-B-M+65
1
0
0
0
-12
Kadetkinje B
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
KATARINA ĆUKOVIĆ
SOKOL
KAD-B-Ž-59
2
2
11
0
7
2.
IVANA TADIĆ
Šabac
KAD-B-Ž-51
1
1
11
0
7
3.
NATAŠA CVETANOVIĆ
Šabac
KAD-B-Ž+59
1
1
8
0
5
4.
ANDREA SIMIĆ
SOKOL
KAD-B-Ž-41
1
1
7
0
5
5.
DRAGANA VILOTIĆ
SOKOL
KAD-B-Ž-47
1
1
2
0
1
6.
MEDINA KRLIČEVIĆ
Dragon
KAD-B-Ž-47
2
1
10
0
1
7.
REYHAN KORKUT
ZLATNI LJILJANI
KAD-B-Ž-47
1
0
7
0
-2
8.
JOVANA STEVANOVIC
SOKOL
KAD-B-Ž-59
1
0
3
0
-3
9.
DRAGANA LAZAREVIC
SOKOL
KAD-B-Ž-59
1
0
1
0
-4
10.
SAVKA OSTOJIC
SOKOL
KAD-B-Ž+59
1
0
3
0
-5
11.
ATIFA TUKIĆ
Dragon
KAD-B-Ž-41
1
0
2
0
-5
12.
İREM KARLI.
ZLATNI LJILJANI
KAD-B-Ž-51
1
0
4
0
-7
Juniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
VLADAN DJUKIC
omegabg
JUN-M-63
4
4
45
0
29
2.
NIKOLA LAKIC
SOKOL
JUN-M-73
3
3
29
0
24
3.
NENAD BUNDALO
Imperium
JUN-M+78
2
2
31
0
28
4.
ZARKO DESPOTOVIC
SOKOL
JUN-M-68
2
2
22
0
19
5.
ĐORĐE STEVANOVIĆ
SOKOL
JUN-M-55
2
2
25
0
18
6.
DRAŽEN GIBANICA
DERVENTA
JUN-M-59
2
2
12
0
6
7.
NIKOLA LAZIC
Letnjikovac
JUN-M-51
1
1
17
1
16
8.
SLOBODAN DRAGIC
SOKOL
JUN-M-48
1
1
16
0
14
9.
NIKOLA DEVIĆ
Imperium
JUN-M-73
3
2
20
0
6
10.
AMAR LJUCA
Novi Grad Sarajevo
JUN-M-63
3
2
18
0
3
11.
STANKO STOJANOVIĆ
Azija
JUN-M-63
2
1
18
0
9
12.
ALEKSANDAR ILIĆ
Šabac
JUN-M-55
2
1
14
0
7
13.
ĐORĐE VUJIČIĆ
DERVENTA
JUN-M-73
2
1
9
0
4
14.
RADOMIR LUKIC
SOKOL
JUN-M-63
2
1
15
0
-3
15.
BORISLAV JOVANOVIC
SOKOL
JUN-M-63
2
1
2
0
-3
16.
KRISTIJAN KUKIĆ
DERVENTA
JUN-M-68
2
1
10
0
-6
17.
JASMIN JAHIC
SOKOL
JUN-M-48
2
1
13
0
-11
18.
MICO JOVICIC
WOLF
JUN-M-63
1
0
0
0
0
19.
MATE MIŠIĆ
Škorpion
JUN-M-68
1
0
6
0
-1
20.
STEFAN GAJIC
SOKOL
JUN-M-59
1
0
5
0
-1
21.
SLAVISA RIKIC
SOKOL
JUN-M-48
1
0
8
0
-3
22.
DJORDJE STANIC
Lola
JUN-M-63
1
0
7
0
-4
23.
MIODRAG TRIVIĆ
DERVENTA
JUN-M-59
1
0
1
0
-5
24.
MARKO RADOVANOVIC
omegabg
JUN-M-73
1
0
2
0
-7
25.
MILAN PAVLOVIĆ
TKD-SLAVIJA
JUN-M-73
1
0
0
0
-7
26.
MAKSO JOVANOVIC
SOKOL
JUN-M-73
1
0
1
0
-8
27.
MILORAD JOVICIC
WOLF
JUN-M-63
1
0
1
0
-9
28.
STEFAN MILENKOVSKI
Delini - Iilinden
JUN-M-63
1
0
5
0
-10
29.
BELMIN MRKALJEVIĆ
BLACK BELT
JUN-M-55
1
0
6
0
-12
30.
MARJAN RADIC
SOKOL
JUN-M-63
1
0
2
0
-12
31.
MARKO PETROVIC
SOKOL
JUN-M+78
1
0
2
0
-12
32.
LAZAR MITROVIC
SOKOL
JUN-M-73
1
0
1
0
-12
33.
ERMIN PALAVRIĆ
BLACK BELT
JUN-M-68
1
0
0
0
-12
34.
DEJAN JOVANOVIĆ
SOKOL
JUN-M-55
1
0
0
0
-13
35.
DANILO TUBIN
Vidikovac
JUN-M+78
1
0
1
0
-16
36.
VOJISLAV PANIC
SOKOL
JUN-M-51
1
0
1
0
-16
Juniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
SANDRA MILOSAVLJEVIĆ
KrKORYO
JUN-Ž-59
2
2
33
0
29
2.
SUMEJA FEJZIĆ
"NUR"
JUN-Ž-68
2
2
26
0
24
3.
KRISTINA LAZAREVIĆ
DERVENTA
JUN-Ž-52
1
1
10
0
9
4.
ŠEMSA SILAJDŽIĆ
"NUR"
JUN-Ž-49
1
1
15
0
8
5.
MILICA ŠTAKA
TKD-SLAVIJA
JUN-Ž-68
2
1
14
0
0
6.
DIJANA RADISIC
SOKOL
JUN-Ž-49
1
0
7
0
-8
7.
MAJA LOPAR
TKD/Kozara/ Prijedor
JUN-Ž-52
1
0
1
0
-9
8.
AMILA ABAZ
"NUR"
JUN-Ž-59
1
0
4
0
-12
9.
DRAGANA GAJIĆ
SOKOL
JUN-Ž-68
1
0
0
0
-12
10.
MILENA MANOJLOVIĆ
SOKOL
JUN-Ž-68
1
0
0
0
-12
11.
MARIJA PETROVIĆ
SOKOL
JUN-Ž-59
1
0
0
0
-17
Seniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
GORAN PLEJIC
SOKOL
SEN-M- 80
2
2
13
0
4
2.
FILIP MILIVOJEVIC
Lola
SEN-M- 68
1
1
24
0
12
3.
BOŠKO JOVANOVIĆ
SOKOL
SEN-M- 74
1
1
12
0
12
4.
MARKO DESPOTOVIC
SOKOL
SEN-M+ 87
1
1
6
0
1
5.
DANILO VUKELIC
Imperium
SEN-M+ 87
2
1
10
0
2
6.
NIKOLA GALINAC
TKD-SLAVIJA
SEN-M- 80
1
0
4
0
-1
7.
BUDIMIR KRIVOKUĆA
Beli Andjeli
SEN-M- 80
1
0
5
0
-3
8.
BRANISLAV MARKOVIĆ
DERVENTA
SEN-M+ 87
1
0
2
0
-3
9.
NIHAD JAHIC
SOKOL
SEN-M- 68
1
0
12
0
-12
10.
JASMIN JANKOVIĆ
Imperium
SEN-M- 74
1
0
0
0
-12
Seniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MILIJANA MIJATOVIC
SOKOL
SEN-Ž- 62
2
2
11
0
9
2.
MAJA STOJKOVIĆ
DERVENTA
SEN-Ž- 53
1
1
9
0
2
3.
KATARINA MARKOVIC
Lola
SEN-Ž- 62
1
0
0
0
0
4.
MAGDALENA ĐURIĆ
DERVENTA
SEN-Ž- 53
1
0
7
0
-2
5.
MAJA SORMAZ
TKD/Kozara/ Prijedor
SEN-Ž- 62
1
0
2
0
-9