Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
14th CROATIA ITF OPEN-CHRISTMAS CUP 2019
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
SPARRING - Younger youth (male)
SPARRING - Younger youth (female)
SPARRING - Older youth (male)
SPARRING - Older youth (female)
SPARRING - Juniors (male)
SPARRING - Juniors (female)
SPARRING - Seniors (male)
PATTERNS - Younger youth (male)
PATTERNS - Younger youth (female)
PATTERNS - Older youth (male)
PATTERNS - Older youth (female)
PATTERNS - Juniors (female)
TEŽINE / UZRASTI
PATTERNS - Older youth YB (male)
PATTERNS - Older youth GB (male)
PATTERNS - Older youth RB (male)
PATTERNS - Older youth BB 1dan (male)
PATTERNS - Older youth YB (male)
A011
111
0
IVANO PRANJIĆ (SEMPERF)
64
0
ENIZ OŽEGOVIĆ (GAZIJA_)
A011A
106
0
INO MARINČIĆ (SEMPERF)
127
0
MIHAEL VLK (ŠKORPIO)
A049
64
0
ENIZ OŽEGOVIĆ (GAZIJA_)
127
0
MIHAEL VLK (ŠKORPIO)
Osvajači medalja
1. ENIZ OŽEGOVIĆ, KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
2. MIHAEL VLK, Škorpion ITF
3. IVANO PRANJIĆ, Semper Fidelis
3. INO MARINČIĆ, Semper Fidelis
PATTERNS - Older youth GB (male)
A012
120
0
PETAR OPAČAK (SEMPERF)
72
0
AMIL TAHIĆ (GAZIJA_)
44
DANIEL PENIĆ (GE BAEK)
A050
72
0
AMIL TAHIĆ (GAZIJA_)
44
0
DANIEL PENIĆ (GE BAEK)
Osvajači medalja
1. AMIL TAHIĆ, KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
2. DANIEL PENIĆ, Ge Baek
3. PETAR OPAČAK, Semper Fidelis
3. ----
PATTERNS - Older youth RB (male)
A013
107
0
IVAN LONČAR (SEMPERF)
13
0
THOMAS GERASOGLOU (YMCA)
66
ANIS ĆORDIĆ (GAZIJA_)
A051
107
0
IVAN LONČAR (SEMPERF)
66
0
ANIS ĆORDIĆ (GAZIJA_)
Osvajači medalja
1. ANIS ĆORDIĆ, KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
2. IVAN LONČAR, Semper Fidelis
3. THOMAS GERASOGLOU, YMCA
3. ----
PATTERNS - Older youth BB 1dan (male)
A002
51
0
IOANNIS KIRIAZIS (YMCA)
10
0
NIKITAS PECHLIVANIDIS (YMCA)
15
THEMIS DEMERTZIOGLOU (YMCA)
22
SOKRATIS OUZOUNIS (YMCA)
11
VASILIS ARGYRIOU (YMCA)
A019
10
0
NIKITAS PECHLIVANIDIS (YMCA)
15
0
THEMIS DEMERTZIOGLOU (YMCA)
A020
22
0
SOKRATIS OUZOUNIS (YMCA)
11
0
VASILIS ARGYRIOU (YMCA)
A055
10
0
NIKITAS PECHLIVANIDIS (YMCA)
22
0
SOKRATIS OUZOUNIS (YMCA)
Osvajači medalja
1. NIKITAS PECHLIVANIDIS, YMCA
2. SOKRATIS OUZOUNIS, YMCA
3. THEMIS DEMERTZIOGLOU, YMCA
3. VASILIS ARGYRIOU, YMCA