Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
5 SOKOL OPEN
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Pioniri A
Pionirke A
Pioniri B
Pionirke B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori
Juniorke
Seniori
Seniorke
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Pionirke B -19
Pionirke B -21
Pionirke B -25
Pionirke B -27
Pionirke B -29
Pionirke B -31
Pionirke B -33
Pionirke B -36
Pionirke B -40
Pionirke B +40
Pionirke B -19
A080
175
11
ADNA ZILKIĆ (DRGNBIH)
489
15
MARIJA ĐEKIĆ (DERVENT)
Medalists
1. MARIJA ĐEKIĆ, DERVENTA
2. ADNA ZILKIĆ, Dragon
3. ----
3. ----
Pionirke B -21
A048
173
14
SARA BAJRIĆ (DRGNBIH)
351
1
ADNA BERBIĆ (TKD NUR)
179
MAJA TUKIĆ (DRGNBIH)
A082
173
20
SARA BAJRIĆ (DRGNBIH)
179
14
MAJA TUKIĆ (DRGNBIH)
Medalists
1. SARA BAJRIĆ, Dragon
2. MAJA TUKIĆ, Dragon
3. ADNA BERBIĆ, "NUR"
3. ----
Pionirke B -25
A049
108
0
ANĐELA UDOVIČIĆ (DERVENT)
163
0
KANITA MUMINOVIĆ (DRGNBIH)
A050
333
6
ANĐELA LAZIĆ (SOKOL)
519
3
NATASA DJUKIC (JOP)
A083
163
15
KANITA MUMINOVIĆ (DRGNBIH)
333
14
ANĐELA LAZIĆ (SOKOL)
Medalists
1. KANITA MUMINOVIĆ, Dragon
2. ANĐELA LAZIĆ, SOKOL
3. ANĐELA UDOVIČIĆ, DERVENTA
3. NATASA DJUKIC, JOPA
Pionirke B -27
A051
183
0
LAMIJA ŠKILJO (DRGNBIH)
327
14
TEODORA KOVAČEVIĆ (SOKOL)
A052
453
2
VANESA POTKOLNJAK (KOZARA)
310
14
NELA SERDAREVIĆ (MEDODE)
A084
327
9
TEODORA KOVAČEVIĆ (SOKOL)
310
3
NELA SERDAREVIĆ (MEDODE)
Medalists
1. TEODORA KOVAČEVIĆ, SOKOL
2. NELA SERDAREVIĆ, MEDVODE
3. LAMIJA ŠKILJO, Dragon
3. VANESA POTKOLNJAK, TKD/Kozara/ Prijedor
Pionirke B -29
A027
430
0
GORDANA DRAGIĆ (SOKOL)
501
0
EMINA PRGUDA (ZLJBIH)
376
NATAŠA TOMAŠEV (SLAVIJA)
171
SABINA BALIĆ (DRGNBIH)
359
ILHANA KOVAČEVIĆ (TKD NUR)
A068
430
4
GORDANA DRAGIĆ (SOKOL)
376
1
NATAŠA TOMAŠEV (SLAVIJA)
A069
171
1
SABINA BALIĆ (DRGNBIH)
359
6
ILHANA KOVAČEVIĆ (TKD NUR)
A093
430
5
GORDANA DRAGIĆ (SOKOL)
359
18
ILHANA KOVAČEVIĆ (TKD NUR)
Medalists
1. ILHANA KOVAČEVIĆ, "NUR"
2. GORDANA DRAGIĆ, SOKOL
3. SABINA BALIĆ, Dragon
3. NATAŠA TOMAŠEV, TKD-SLAVIJA
Pionirke B -31
A053
178
11
SUMEJA HASANIĆ (DRGNBIH)
63
1
ALEKSANDRA DEJANOVIĆ (DERVENT)
A054
227
6
JELENA OSTOJIC (SOKOL)
491
1
ANASTASIJA PAVLOVIĆ (DERVENT)
A085
178
1
SUMEJA HASANIĆ (DRGNBIH)
227
4
JELENA OSTOJIC (SOKOL)
Medalists
1. JELENA OSTOJIC, SOKOL
2. SUMEJA HASANIĆ, Dragon
3. ANASTASIJA PAVLOVIĆ, DERVENTA
3. ALEKSANDRA DEJANOVIĆ, DERVENTA
Pionirke B -33
A028
222
0
IVONA LUCIC (SOKOL)
490
0
ARMA KRĐALIĆ (ZLJBIH)
20
STEFANI BANJAC (DERVENT)
A029
440
0
VLADANA MARKOVIC (SOKOL)
454
0
NADJA DRAGIC (KOZARA)
488
MILICA MARKOVIC (SOKOL)
A070
222
1
IVONA LUCIC (SOKOL)
20
13
STEFANI BANJAC (DERVENT)
A071
454
5
NADJA DRAGIC (KOZARA)
488
1
MILICA MARKOVIC (SOKOL)
A094
20
6
STEFANI BANJAC (DERVENT)
454
5
NADJA DRAGIC (KOZARA)
Medalists
1. STEFANI BANJAC, DERVENTA
2. NADJA DRAGIC, TKD/Kozara/ Prijedor
3. IVONA LUCIC, SOKOL
3. MILICA MARKOVIC, SOKOL
Pionirke B -36
A055
177
0
FATIMA ŠKILJO (DRGNBIH)
452
0
NIKOLINA DAMJANOVIC (KOZARA)
A056
23
0
DANIJELA ĐUKIĆ (DERVENT)
34
0
IVA SANDEVA (KATALEA)
A086
177
0
FATIMA ŠKILJO (DRGNBIH)
23
2
DANIJELA ĐUKIĆ (DERVENT)
Medalists
1. DANIJELA ĐUKIĆ, DERVENTA
2. FATIMA ŠKILJO, Dragon
3. ----
3. NIKOLINA DAMJANOVIC, TKD/Kozara/ Prijedor
Pionirke B -40
A057
226
1
ANDJELA SAVIC (SOKOL)
492
4
KATARINA ĆELIĆ (DERVENT)
201
TIJANA NAJHOLD (IMP-SRB)
A087
492
6
KATARINA ĆELIĆ (DERVENT)
201
17
TIJANA NAJHOLD (IMP-SRB)
Medalists
1. TIJANA NAJHOLD, Imperium
2. KATARINA ĆELIĆ, DERVENTA
3. ANDJELA SAVIC, SOKOL
3. ----
Pionirke B +40
A011
15
0
MILENA TEPIĆ (DERVENT)
195
1
MILICA MITROVIC (SOKOL)
180
NADINA MEHMEDOVIĆ (DRGNBIH)
96
ANA LEKO (SKRPN)
294
IVANA PAJIC (SOKOL)
A012
337
13
RUZICA STEVANOVIC (WOLF)
284
1
NIKOLINA MAKSIMOVIC (SOKOL)
235
MARTA STANIC (SOKOL)
309
ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ (MEDODE)
295
SANJA PERLIC (SOKOL)
A042
195
0
MILICA MITROVIC (SOKOL)
180
9
NADINA MEHMEDOVIĆ (DRGNBIH)
A043
96
1
ANA LEKO (SKRPN)
294
3
IVANA PAJIC (SOKOL)
A044
337
4
RUZICA STEVANOVIC (WOLF)
235
1
MARTA STANIC (SOKOL)
A045
309
5
ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ (MEDODE)
295
3
SANJA PERLIC (SOKOL)
A078
180
5
NADINA MEHMEDOVIĆ (DRGNBIH)
294
4
IVANA PAJIC (SOKOL)
A079
337
1
RUZICA STEVANOVIC (WOLF)
309
2
ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ (MEDODE)
A098
180
4
NADINA MEHMEDOVIĆ (DRGNBIH)
309
1
ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ (MEDODE)
Medalists
1. NADINA MEHMEDOVIĆ, Dragon
2. ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ, MEDVODE
3. IVANA PAJIC, SOKOL
3. RUZICA STEVANOVIC, WOLF