Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
5 SOKOL OPEN
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Pioniri A
Pionirke A
Pioniri B
Pionirke B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori
Juniorke
Seniori
Seniorke
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Juniori -48
Juniori -51
Juniori -55
Juniori -59
Juniori -63
Juniori -68
Juniori -73
Juniori +78
Juniori -48
D010
386
8
SLAVISA RIKIC (SOKOL)
197
11
JASMIN JAHIC (SOKOL)
289
SLOBODAN DRAGIC (SOKOL)
D033
197
2
JASMIN JAHIC (SOKOL)
289
16
SLOBODAN DRAGIC (SOKOL)
Medalists
1. SLOBODAN DRAGIC, SOKOL
2. JASMIN JAHIC, SOKOL
3. SLAVISA RIKIC, SOKOL
3. ----
Juniori -51
D026
303
1
VOJISLAV PANIC (SOKOL)
400
17
NIKOLA LAZIC (LET)
Medalists
1. NIKOLA LAZIC, Letnjikovac
2. VOJISLAV PANIC, SOKOL
3. ----
3. ----
Juniori -55
D011
319
6
BELMIN MRKALJEVIĆ (BLACK B)
527
18
ĐORĐE STEVANOVIĆ (SOKOL)
D012
261
13
ALEKSANDAR ILIĆ (ŠA SRB)
371
0
DEJAN JOVANOVIĆ (SOKOL)
D034
527
7
ĐORĐE STEVANOVIĆ (SOKOL)
261
1
ALEKSANDAR ILIĆ (ŠA SRB)
Medalists
1. ĐORĐE STEVANOVIĆ, SOKOL
2. ALEKSANDAR ILIĆ, Šabac
3. BELMIN MRKALJEVIĆ, BLACK BELT
3. DEJAN JOVANOVIĆ, SOKOL
Juniori -59
D013
232
5
STEFAN GAJIC (SOKOL)
9
6
DRAŽEN GIBANICA (DERVENT)
13
MIODRAG TRIVIĆ (DERVENT)
D035
9
6
DRAŽEN GIBANICA (DERVENT)
13
1
MIODRAG TRIVIĆ (DERVENT)
Medalists
1. DRAŽEN GIBANICA, DERVENTA
2. MIODRAG TRIVIĆ, DERVENTA
3. STEFAN GAJIC, SOKOL
3. ----
Juniori -63
D001
339
0
MICO JOVICIC (WOLF)
191
0
BORISLAV JOVANOVIC (SOKOL)
161
AMAR LJUCA (TKDNGS)
463
STANKO STOJANOVIĆ (AZIJA)
486
STEFAN MILENKOVSKI (DELINII)
D002
505
14
VLADAN DJUKIC (OMEGABG)
282
2
MARJAN RADIC (SOKOL)
341
MILORAD JOVICIC (WOLF)
271
DJORDJE STANIC (LOLA)
415
RADOMIR LUKIC (SOKOL)
D006
191
2
BORISLAV JOVANOVIC (SOKOL)
161
5
AMAR LJUCA (TKDNGS)
D007
463
15
STANKO STOJANOVIĆ (AZIJA)
486
5
STEFAN MILENKOVSKI (DELINII)
D008
505
10
VLADAN DJUKIC (OMEGABG)
341
1
MILORAD JOVICIC (WOLF)
D009
271
7
DJORDJE STANIC (LOLA)
415
11
RADOMIR LUKIC (SOKOL)
D024
161
4
AMAR LJUCA (TKDNGS)
463
3
STANKO STOJANOVIĆ (AZIJA)
D025
505
11
VLADAN DJUKIC (OMEGABG)
415
4
RADOMIR LUKIC (SOKOL)
D043
161
9
AMAR LJUCA (TKDNGS)
505
10
VLADAN DJUKIC (OMEGABG)
Medalists
1. VLADAN DJUKIC, omegabg
2. AMAR LJUCA, Novi Grad Sarajevo
3. RADOMIR LUKIC, SOKOL
3. STANKO STOJANOVIĆ, Azija
Juniori -68
D014
160
6
MATE MIŠIĆ (SKRPN)
10
7
KRISTIJAN KUKIĆ (DERVENT)
D015
321
0
ERMIN PALAVRIĆ (BLACK B)
418
12
ZARKO DESPOTOVIC (SOKOL)
D036
10
3
KRISTIJAN KUKIĆ (DERVENT)
418
10
ZARKO DESPOTOVIC (SOKOL)
Medalists
1. ZARKO DESPOTOVIC, SOKOL
2. KRISTIJAN KUKIĆ, DERVENTA
3. ERMIN PALAVRIĆ, BLACK BELT
3. MATE MIŠIĆ, Škorpion
Juniori -73
D003
120
13
NIKOLA DEVIĆ (IMP-SRB)
302
1
LAZAR MITROVIC (SOKOL)
D004
86
7
ĐORĐE VUJIČIĆ (DERVENT)
346
0
MILAN PAVLOVIĆ (SLAVIJA)
D005
506
2
MARKO RADOVANOVIC (OMEGABG)
141
9
NIKOLA LAKIC (SOKOL)
323
MAKSO JOVANOVIC (SOKOL)
D022
120
5
NIKOLA DEVIĆ (IMP-SRB)
86
2
ĐORĐE VUJIČIĆ (DERVENT)
D023
141
9
NIKOLA LAKIC (SOKOL)
323
1
MAKSO JOVANOVIC (SOKOL)
D042
120
2
NIKOLA DEVIĆ (IMP-SRB)
141
11
NIKOLA LAKIC (SOKOL)
Medalists
1. NIKOLA LAKIC, SOKOL
2. NIKOLA DEVIĆ, Imperium
3. MAKSO JOVANOVIC, SOKOL
3. ĐORĐE VUJIČIĆ, DERVENTA
Juniori +78
D016
138
2
MARKO PETROVIC (SOKOL)
117
14
NENAD BUNDALO (IMP-SRB)
218
DANILO TUBIN (VIDIKOV)
D037
117
17
NENAD BUNDALO (IMP-SRB)
218
1
DANILO TUBIN (VIDIKOV)
Medalists
1. NENAD BUNDALO, Imperium
2. DANILO TUBIN, Vidikovac
3. MARKO PETROVIC, SOKOL
3. ----