Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
KADETSKO, JUNIORSKO I SENIORSKO TAEKWON-DO PH i HRVATSKI KUP ZA MLAĐE KADETE
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
MLAĐI KADETI
MLAĐE KADETKINJE
KADETI
KADETKINJE
JUNIORI
JUNIORKE
SENIORI
SENIORKE
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
MLAĐE KADETKINJE -28
MLAĐE KADETKINJE -32
MLAĐE KADETKINJE -36
MLAĐE KADETKINJE +40
MLAĐE KADETKINJE -28
128
1
LARA BARBIR (ŽUPANJA)
30
0
VILMA BALTIĆ HRSAN (ITMF)
56
IVANA VODENIČAR (ALFA)
301
GABRIJELA PLAŠĆ (TKD)
243
MARIJETA JURIČEV-MARTINČEV (VODICE)
145
NIKA BRNELIĆ (RIJEKA)
123
NIKOLINA CAFUK (HIVANEC)
57
NIKOLINA DEVČIĆ (ALFA)
191
LORENA HODAK (SLATINA)
128
10
LARA BARBIR (ŽUPANJA)
56
0
IVANA VODENIČAR (ALFA)
301
10
GABRIJELA PLAŠĆ (TKD)
243
0
MARIJETA JURIČEV-MARTINČEV (VODICE)
145
0
NIKA BRNELIĆ (RIJEKA)
123
2
NIKOLINA CAFUK (HIVANEC)
57
0
NIKOLINA DEVČIĆ (ALFA)
191
3
LORENA HODAK (SLATINA)
128
11
LARA BARBIR (ŽUPANJA)
301
0
GABRIJELA PLAŠĆ (TKD)
123
3
NIKOLINA CAFUK (HIVANEC)
191
2
LORENA HODAK (SLATINA)
128
3
LARA BARBIR (ŽUPANJA)
123
2
NIKOLINA CAFUK (HIVANEC)
Medalists
1. LARA BARBIR, TIGAR Županja
2. NIKOLINA CAFUK, Hwarang Ivanec
3. GABRIJELA PLAŠĆ, VINKOVCI
3. LORENA HODAK, Slatina
MLAĐE KADETKINJE -32
127
1
MARTA JAKŠIĆ (ŽUPANJA)
193
0
ANĐELA JURIČEV GRGIĆ (VODICE)
Medalists
1. MARTA JAKŠIĆ, TIGAR Županja
2. ANĐELA JURIČEV GRGIĆ, HBD Vodice
3. ----
3. ----
MLAĐE KADETKINJE -36
15
5
KLARA ŠAVORIĆ (ITMF)
275
1
CVITA KINKELA (SOLARIS)
365
NIKA LENIĆ (ZRINSKI)
106
ISKRA MARAVIĆ (SLATINA)
257
KARIN KARIKO (ISTRA)
15
1
KLARA ŠAVORIĆ (ITMF)
365
2
NIKA LENIĆ (ZRINSKI)
106
2
ISKRA MARAVIĆ (SLATINA)
257
1
KARIN KARIKO (ISTRA)
365
3
NIKA LENIĆ (ZRINSKI)
106
8
ISKRA MARAVIĆ (SLATINA)
Medalists
1. ISKRA MARAVIĆ, Slatina
2. NIKA LENIĆ, Zrinski Bošnjaci
3. KARIN KARIKO, Istra - Pula
3. KLARA ŠAVORIĆ, METALAC ITF
MLAĐE KADETKINJE +40
215
1
KLARA BANIĆ (SCOMBAT)
350
4
MIHAELA KAŠNAR (ITMF)
126
PETRA KLJAIĆ (ŽUPANJA)
212
ANITA PALINIĆ (SCOMBAT)
240
ANDREA DAMJANOVIĆ (RIJEKA)
350
4
MIHAELA KAŠNAR (ITMF)
126
2
PETRA KLJAIĆ (ŽUPANJA)
212
3
ANITA PALINIĆ (SCOMBAT)
240
6
ANDREA DAMJANOVIĆ (RIJEKA)
350
2
MIHAELA KAŠNAR (ITMF)
240
4
ANDREA DAMJANOVIĆ (RIJEKA)
Medalists
1. ANDREA DAMJANOVIĆ, RIJEKA
2. MIHAELA KAŠNAR, METALAC ITF
3. ANITA PALINIĆ, Scardona Combat
3. PETRA KLJAIĆ, TIGAR Županja