Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
KADETSKO, JUNIORSKO I SENIORSKO TAEKWON-DO PH i HRVATSKI KUP ZA MLAĐE KADETE
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
MLAĐI KADETI
MLAĐE KADETKINJE
KADETI
KADETKINJE
JUNIORI
JUNIORKE
SENIORI
SENIORKE
TEŽINE / UZRASTI
MLAĐE KADETKINJE -28
MLAĐE KADETKINJE -32
MLAĐE KADETKINJE -36
MLAĐE KADETKINJE +40
MLAĐE KADETKINJE -28
128
1
LARA BARBIR (ŽUPANJA)
30
0
VILMA BALTIĆ HRSAN (ITMF)
56
IVANA VODENIČAR (ALFA)
301
GABRIJELA PLAŠĆ (TKD)
243
MARIJETA JURIČEV-MARTINČEV (VODICE)
145
NIKA BRNELIĆ (RIJEKA)
123
NIKOLINA CAFUK (HIVANEC)
57
NIKOLINA DEVČIĆ (ALFA)
191
LORENA HODAK (SLATINA)
128
10
LARA BARBIR (ŽUPANJA)
56
0
IVANA VODENIČAR (ALFA)
301
10
GABRIJELA PLAŠĆ (TKD)
243
0
MARIJETA JURIČEV-MARTINČEV (VODICE)
145
0
NIKA BRNELIĆ (RIJEKA)
123
2
NIKOLINA CAFUK (HIVANEC)
57
0
NIKOLINA DEVČIĆ (ALFA)
191
3
LORENA HODAK (SLATINA)
128
11
LARA BARBIR (ŽUPANJA)
301
0
GABRIJELA PLAŠĆ (TKD)
123
3
NIKOLINA CAFUK (HIVANEC)
191
2
LORENA HODAK (SLATINA)
128
3
LARA BARBIR (ŽUPANJA)
123
2
NIKOLINA CAFUK (HIVANEC)
Osvajači medalja
1. LARA BARBIR, TIGAR Županja
2. NIKOLINA CAFUK, Hwarang Ivanec
3. GABRIJELA PLAŠĆ, VINKOVCI
3. LORENA HODAK, Slatina
MLAĐE KADETKINJE -32
127
1
MARTA JAKŠIĆ (ŽUPANJA)
193
0
ANĐELA JURIČEV GRGIĆ (VODICE)
Osvajači medalja
1. MARTA JAKŠIĆ, TIGAR Županja
2. ANĐELA JURIČEV GRGIĆ, HBD Vodice
3. ----
3. ----
MLAĐE KADETKINJE -36
15
5
KLARA ŠAVORIĆ (ITMF)
275
1
CVITA KINKELA (SOLARIS)
365
NIKA LENIĆ (ZRINSKI)
106
ISKRA MARAVIĆ (SLATINA)
257
KARIN KARIKO (ISTRA)
15
1
KLARA ŠAVORIĆ (ITMF)
365
2
NIKA LENIĆ (ZRINSKI)
106
2
ISKRA MARAVIĆ (SLATINA)
257
1
KARIN KARIKO (ISTRA)
365
3
NIKA LENIĆ (ZRINSKI)
106
8
ISKRA MARAVIĆ (SLATINA)
Osvajači medalja
1. ISKRA MARAVIĆ, Slatina
2. NIKA LENIĆ, Zrinski Bošnjaci
3. KARIN KARIKO, Istra - Pula
3. KLARA ŠAVORIĆ, METALAC ITF
MLAĐE KADETKINJE +40
215
1
KLARA BANIĆ (SCOMBAT)
350
4
MIHAELA KAŠNAR (ITMF)
126
PETRA KLJAIĆ (ŽUPANJA)
212
ANITA PALINIĆ (SCOMBAT)
240
ANDREA DAMJANOVIĆ (RIJEKA)
350
4
MIHAELA KAŠNAR (ITMF)
126
2
PETRA KLJAIĆ (ŽUPANJA)
212
3
ANITA PALINIĆ (SCOMBAT)
240
6
ANDREA DAMJANOVIĆ (RIJEKA)
350
2
MIHAELA KAŠNAR (ITMF)
240
4
ANDREA DAMJANOVIĆ (RIJEKA)
Osvajači medalja
1. ANDREA DAMJANOVIĆ, RIJEKA
2. MIHAELA KAŠNAR, METALAC ITF
3. ANITA PALINIĆ, Scardona Combat
3. PETRA KLJAIĆ, TIGAR Županja