Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
KADETSKO, JUNIORSKO I SENIORSKO TAEKWON-DO PH i HRVATSKI KUP ZA MLAĐE KADETE
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
YOUGER CADETS MALE
YOUGER CADETS FEMALE
CADETS MALE
CADETS FEMALE
JUNIORS MALE
JUNIORS FEMALE
SENIORS MALE
SENIORS FEMALE
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
YOUNGER CADETS FEMALE -28
YOUNGER CADETS FEMALE -32
YOUNGER CADETS FEMALE -36
YOUNGER CADETS FEMALE +40
YOUNGER CADETS FEMALE -28
128
1
LARA BARBIR (ŽUPANJA)
30
0
VILMA BALTIĆ HRSAN (ITMF)
56
IVANA VODENIČAR (ALFA)
301
GABRIJELA PLAŠĆ (TKD)
243
MARIJETA JURIČEV-MARTINČEV (VODICE)
145
NIKA BRNELIĆ (RIJEKA)
123
NIKOLINA CAFUK (HIVANEC)
57
NIKOLINA DEVČIĆ (ALFA)
191
LORENA HODAK (SLATINA)
128
10
LARA BARBIR (ŽUPANJA)
56
0
IVANA VODENIČAR (ALFA)
301
10
GABRIJELA PLAŠĆ (TKD)
243
0
MARIJETA JURIČEV-MARTINČEV (VODICE)
145
0
NIKA BRNELIĆ (RIJEKA)
123
2
NIKOLINA CAFUK (HIVANEC)
57
0
NIKOLINA DEVČIĆ (ALFA)
191
3
LORENA HODAK (SLATINA)
128
11
LARA BARBIR (ŽUPANJA)
301
0
GABRIJELA PLAŠĆ (TKD)
123
3
NIKOLINA CAFUK (HIVANEC)
191
2
LORENA HODAK (SLATINA)
128
3
LARA BARBIR (ŽUPANJA)
123
2
NIKOLINA CAFUK (HIVANEC)
Medalists
1. LARA BARBIR, TIGAR Županja
2. NIKOLINA CAFUK, Hwarang Ivanec
3. GABRIJELA PLAŠĆ, VINKOVCI
3. LORENA HODAK, Slatina
YOUNGER CADETS FEMALE -32
127
1
MARTA JAKŠIĆ (ŽUPANJA)
193
0
ANĐELA JURIČEV GRGIĆ (VODICE)
Medalists
1. MARTA JAKŠIĆ, TIGAR Županja
2. ANĐELA JURIČEV GRGIĆ, HBD Vodice
3. ----
3. ----
YOUNGER CADETS FEMALE -36
15
5
KLARA ŠAVORIĆ (ITMF)
275
1
CVITA KINKELA (SOLARIS)
365
NIKA LENIĆ (ZRINSKI)
106
ISKRA MARAVIĆ (SLATINA)
257
KARIN KARIKO (ISTRA)
15
1
KLARA ŠAVORIĆ (ITMF)
365
2
NIKA LENIĆ (ZRINSKI)
106
2
ISKRA MARAVIĆ (SLATINA)
257
1
KARIN KARIKO (ISTRA)
365
3
NIKA LENIĆ (ZRINSKI)
106
8
ISKRA MARAVIĆ (SLATINA)
Medalists
1. ISKRA MARAVIĆ, Slatina
2. NIKA LENIĆ, Zrinski Bošnjaci
3. KARIN KARIKO, Istra - Pula
3. KLARA ŠAVORIĆ, METALAC ITF
YOUNGER CADETS FEMALE +40
215
1
KLARA BANIĆ (SCOMBAT)
350
4
MIHAELA KAŠNAR (ITMF)
126
PETRA KLJAIĆ (ŽUPANJA)
212
ANITA PALINIĆ (SCOMBAT)
240
ANDREA DAMJANOVIĆ (RIJEKA)
350
4
MIHAELA KAŠNAR (ITMF)
126
2
PETRA KLJAIĆ (ŽUPANJA)
212
3
ANITA PALINIĆ (SCOMBAT)
240
6
ANDREA DAMJANOVIĆ (RIJEKA)
350
2
MIHAELA KAŠNAR (ITMF)
240
4
ANDREA DAMJANOVIĆ (RIJEKA)
Medalists
1. ANDREA DAMJANOVIĆ, RIJEKA
2. MIHAELA KAŠNAR, METALAC ITF
3. ANITA PALINIĆ, Scardona Combat
3. PETRA KLJAIĆ, TIGAR Županja