Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
KADETSKO, JUNIORSKO I SENIORSKO TAEKWON-DO PH i HRVATSKI KUP ZA MLAĐE KADETE
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
MLAĐI KADETI
MLAĐE KADETKINJE
KADETI
KADETKINJE
JUNIORI
JUNIORKE
SENIORI
SENIORKE
TEŽINE / UZRASTI
SENIORI -57
SENIORI -64
SENIORI -71
SENIORI -78
SENIORI +85
SENIORI -57
340
0
JOSIP MARINOVIĆ (LOTUS)
362
1
TOMISLAV JALŠOVEČKI (ITMF)
330
SERGEJ TE (LOTUS)
362
1
TOMISLAV JALŠOVEČKI (ITMF)
330
0
SERGEJ TE (LOTUS)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV JALŠOVEČKI, METALAC ITF
2. SERGEJ TE, LOTUS
3. JOSIP MARINOVIĆ, LOTUS
3. ----
SENIORI -64
1
0
HRVOJE KONTA (ITMF)
148
1
MARKO STOJANOVIĆ (RIJEKA)
175
DINO ŠOLIĆ (POŽEGA)
29
VANJA REHAK (ITMF)
387
ANTONIO GALIĆ (VELIKA)
148
1
MARKO STOJANOVIĆ (RIJEKA)
175
0
DINO ŠOLIĆ (POŽEGA)
29
1
VANJA REHAK (ITMF)
387
0
ANTONIO GALIĆ (VELIKA)
148
1
MARKO STOJANOVIĆ (RIJEKA)
29
0
VANJA REHAK (ITMF)
Osvajači medalja
1. MARKO STOJANOVIĆ, RIJEKA
2. VANJA REHAK, METALAC ITF
3. DINO ŠOLIĆ, GIMNAZIJA-POŽEGA
3. ANTONIO GALIĆ, Taekwon-do klub "Velika"
SENIORI -71
390
0
ANTE DUBOVEČAK (HIVANEC)
168
1
DAVOR GAVRAN (POŽEGA)
47
ERVIN KARAMAN (ISTRA)
290
1
TOMISLAV SPAJIĆ (SOLARIS)
248
0
VIKTOR KRALJ (PUNTAR)
149
TIBOR ILEŠ (RIJEKA)
168
0
DAVOR GAVRAN (POŽEGA)
47
1
ERVIN KARAMAN (ISTRA)
290
0
TOMISLAV SPAJIĆ (SOLARIS)
149
1
TIBOR ILEŠ (RIJEKA)
47
1
ERVIN KARAMAN (ISTRA)
149
0
TIBOR ILEŠ (RIJEKA)
Osvajači medalja
1. ERVIN KARAMAN, Istra - Pula
2. TIBOR ILEŠ, RIJEKA
3. DAVOR GAVRAN, GIMNAZIJA-POŽEGA
3. TOMISLAV SPAJIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
SENIORI -78
20
1
MARIN BARIŠIĆ (ITMF)
293
0
ANĐELKO KLJAJIĆ (VELIKA)
374
PETAR ANDRIJEVIĆ (ZRINSKI)
32
ANDREJ GUDAC (RIJEKA)
313
DEJAN TUSTONJA (LOTUS)
20
1
MARIN BARIŠIĆ (ITMF)
374
0
PETAR ANDRIJEVIĆ (ZRINSKI)
32
1
ANDREJ GUDAC (RIJEKA)
313
0
DEJAN TUSTONJA (LOTUS)
20
0
MARIN BARIŠIĆ (ITMF)
32
1
ANDREJ GUDAC (RIJEKA)
Osvajači medalja
1. ANDREJ GUDAC, RIJEKA
2. MARIN BARIŠIĆ, METALAC ITF
3. DEJAN TUSTONJA, LOTUS
3. PETAR ANDRIJEVIĆ, Zrinski Bošnjaci
SENIORI +85
267
1
ANTE JUKICA (SOLARIS)
308
0
LUKA NEŠKOVIĆ (TKD)
77
1
DAVOR FIBINGER (RIJEKA)
51
0
MARCO BABAN (ISTRA)
291
1
FRANE ERAK (SOLARIS)
391
0
MATIJA MALČIĆ (HIVANEC)
85
MARIN ŠUŠNJAR (RIJEKA)
267
0
ANTE JUKICA (SOLARIS)
77
1
DAVOR FIBINGER (RIJEKA)
291
0
FRANE ERAK (SOLARIS)
85
1
MARIN ŠUŠNJAR (RIJEKA)
77
0
DAVOR FIBINGER (RIJEKA)
85
1
MARIN ŠUŠNJAR (RIJEKA)
Osvajači medalja
1. MARIN ŠUŠNJAR, RIJEKA
2. DAVOR FIBINGER, RIJEKA
3. FRANE ERAK, SOLARIS ŠIBENIK
3. ANTE JUKICA, SOLARIS ŠIBENIK