Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
KADETSKO, JUNIORSKO I SENIORSKO TAEKWON-DO PH i HRVATSKI KUP ZA MLAĐE KADETE
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
MLAĐI KADETI
MLAĐE KADETKINJE
KADETI
KADETKINJE
JUNIORI
JUNIORKE
SENIORI
SENIORKE
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
SENIORI -57
SENIORI -64
SENIORI -71
SENIORI -78
SENIORI +85
SENIORI -57
340
0
JOSIP MARINOVIĆ (LOTUS)
362
1
TOMISLAV JALŠOVEČKI (ITMF)
330
SERGEJ TE (LOTUS)
362
1
TOMISLAV JALŠOVEČKI (ITMF)
330
0
SERGEJ TE (LOTUS)
Medalists
1. TOMISLAV JALŠOVEČKI, METALAC ITF
2. SERGEJ TE, LOTUS
3. JOSIP MARINOVIĆ, LOTUS
3. ----
SENIORI -64
1
0
HRVOJE KONTA (ITMF)
148
1
MARKO STOJANOVIĆ (RIJEKA)
175
DINO ŠOLIĆ (POŽEGA)
29
VANJA REHAK (ITMF)
387
ANTONIO GALIĆ (VELIKA)
148
1
MARKO STOJANOVIĆ (RIJEKA)
175
0
DINO ŠOLIĆ (POŽEGA)
29
1
VANJA REHAK (ITMF)
387
0
ANTONIO GALIĆ (VELIKA)
148
1
MARKO STOJANOVIĆ (RIJEKA)
29
0
VANJA REHAK (ITMF)
Medalists
1. MARKO STOJANOVIĆ, RIJEKA
2. VANJA REHAK, METALAC ITF
3. DINO ŠOLIĆ, GIMNAZIJA-POŽEGA
3. ANTONIO GALIĆ, Taekwon-do klub "Velika"
SENIORI -71
390
0
ANTE DUBOVEČAK (HIVANEC)
168
1
DAVOR GAVRAN (POŽEGA)
47
ERVIN KARAMAN (ISTRA)
290
1
TOMISLAV SPAJIĆ (SOLARIS)
248
0
VIKTOR KRALJ (PUNTAR)
149
TIBOR ILEŠ (RIJEKA)
168
0
DAVOR GAVRAN (POŽEGA)
47
1
ERVIN KARAMAN (ISTRA)
290
0
TOMISLAV SPAJIĆ (SOLARIS)
149
1
TIBOR ILEŠ (RIJEKA)
47
1
ERVIN KARAMAN (ISTRA)
149
0
TIBOR ILEŠ (RIJEKA)
Medalists
1. ERVIN KARAMAN, Istra - Pula
2. TIBOR ILEŠ, RIJEKA
3. DAVOR GAVRAN, GIMNAZIJA-POŽEGA
3. TOMISLAV SPAJIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
SENIORI -78
20
1
MARIN BARIŠIĆ (ITMF)
293
0
ANĐELKO KLJAJIĆ (VELIKA)
374
PETAR ANDRIJEVIĆ (ZRINSKI)
32
ANDREJ GUDAC (RIJEKA)
313
DEJAN TUSTONJA (LOTUS)
20
1
MARIN BARIŠIĆ (ITMF)
374
0
PETAR ANDRIJEVIĆ (ZRINSKI)
32
1
ANDREJ GUDAC (RIJEKA)
313
0
DEJAN TUSTONJA (LOTUS)
20
0
MARIN BARIŠIĆ (ITMF)
32
1
ANDREJ GUDAC (RIJEKA)
Medalists
1. ANDREJ GUDAC, RIJEKA
2. MARIN BARIŠIĆ, METALAC ITF
3. DEJAN TUSTONJA, LOTUS
3. PETAR ANDRIJEVIĆ, Zrinski Bošnjaci
SENIORI +85
267
1
ANTE JUKICA (SOLARIS)
308
0
LUKA NEŠKOVIĆ (TKD)
77
1
DAVOR FIBINGER (RIJEKA)
51
0
MARCO BABAN (ISTRA)
291
1
FRANE ERAK (SOLARIS)
391
0
MATIJA MALČIĆ (HIVANEC)
85
MARIN ŠUŠNJAR (RIJEKA)
267
0
ANTE JUKICA (SOLARIS)
77
1
DAVOR FIBINGER (RIJEKA)
291
0
FRANE ERAK (SOLARIS)
85
1
MARIN ŠUŠNJAR (RIJEKA)
77
0
DAVOR FIBINGER (RIJEKA)
85
1
MARIN ŠUŠNJAR (RIJEKA)
Medalists
1. MARIN ŠUŠNJAR, RIJEKA
2. DAVOR FIBINGER, RIJEKA
3. FRANE ERAK, SOLARIS ŠIBENIK
3. ANTE JUKICA, SOLARIS ŠIBENIK